Резултати от 1 до 8 от общо 8

Проблем с LG-RW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #1

    Проблем с LG-RW

    Имам CD записвачка LG 52x32x52, която е почти нова и работи добре в смиъл записва на всякакви дискове без проблеми.

    С изненада усатнових, че в момента не познава презаписваеми дискове. Изчезна ми опцията за изтриване на дискове във врадената при ХР програма, а при Нерото казва, че диска не е презаписваем. Изтриване правя единственно с CloneCD. Иначе при запис няма никакъв проблем. Предполагам, че проблема е софтуерен - някакъв запис в регистрите. Ако някой може да помогне да се обади.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #2

    Проблем с LG-RW

    Аз имам същата записвачка и на мен ми е прави тази магария. Проблемът е изцяло хардуерен. Преинсталирай си Win-а и всичко ще е ОК.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Проблем с LG-RW

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Проблемът е изцяло хардуерен. Преинсталирай си Win-а и всичко ще е ОК.



    <div align="right">Originally posted by Nedko*-*10/10/2004*:* 23:01:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ?!?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #4

    Проблем с LG-RW

    ))) Ако проблема е хардуерен, реинсталирване на XP няма да свърши работа. Може би по-горе ставаше въпрос, че проблема е софтуерен



    Пробвай с преинсталирване на Windows. Ако пак не иска да трие RW-ta и е в гаранция LG-то го носи във фирмата от която си го купил!!!

  6. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #5

    Проблем с LG-RW

    Значи, може би неправилно съм поставил проблема. Записвачката пише и изтрива, но мамо с КлонСД. Когато изкам да изтрия диск с Неро излиза съобщение, че диска не е презаписваем. Също когато сложа презаписваем диск вградената програма на ХР полазва опция само за запис а не за изтриване.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #6

    Проблем с LG-RW

    Мале леле... Исках да напиша СОФТУЕРЕН да са е*а... Sorry

  8.  
     
  9. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #7

    Проблем с LG-RW

    Аз продължавам да упорствам с моя въпрос. Ако някой ми спести преинсталация ще черпя !

    Моят проблем определено е софтуерен и е в регистрите. Сложих записвачката на друг компютър и всичко е о.к.

    Аз с регистирите съм на вие, а просто може би някъде трябва да се промени 0 на 1.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Проблем с LG-RW

    [quote]Аз продължавам да упорствам с моя въпрос. Ако някой ми спести преинсталация ще черпя !

    Пробвай деинастал ,почистване на регистрите с Рег клеанер или подобна, нова инсталация на Неро.

    Понякога като стартирам Нерото и тръгна да записвам ми се появяват подобни работи.След като я рестартирам наново вс. е наред.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе