Резултати от 1 до 9 от общо 9

Dreambox DM7000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #1

    Dreambox DM7000

    Дали се продава в България? (или нещо аналогично)



    Това е модел цифров сателитен приемник с интересни възможности и характеристики - http://www.dream-multimedia-tv.de

    (не съм сигурна къде да поставя темата, затова я поставям тук [])




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #2

    Dreambox DM7000

    Ей в този форум http://www.forum-bg.host.sk/ съм виждал да обсъждат това нещо. Само проблема е да го улучиш функциониращ (форума), защото много често е down.

    Иначе аз лично ползвам PCI платка SkyStar2 и ми върши достатъчна работа

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Dreambox DM7000

    stfn, благодаря ти. Спести ми много време за търсене, форумът е точно това, което ми е нужно, намерих отговор на въпроса си.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #4

    Dreambox DM7000

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">намерих отговор на въпроса си.<div align="right">Originally posted by Jenny*-*21/10/2004*:* 13:00:11</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Сега ако резюмираш с няколко думи какво си научила, цена няма да имаш [] Има ли го това нещо в БГ, няма ли го, колко и от къде, какво се лови с него и т.н.

    Аз принципно също се интересувам, но не ми се рови в тоя форум, че в него има един, дето се е нарекъл "можач" - не дай, Боже, да го попиташ нещо - така ще ти отговори, че има да се чудиш цял месец после какво е искал да каже

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    Dreambox DM7000

    Гледат се всички кодирани пакети, за които има ключ до момента []

    Внасят се в България в момента при интерес, свързах се със съответното лице, но нямам отговор за срок и цена, защото форумът наистина е труднодостъпен понякога.


  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Dreambox DM7000

    В този форум http://www.forum-bg.host.sk/ повече се подиграват с юзерите, но ако имаш здрави нерви и си упорит може след 20-30 опита и да ти отговори някой.

    Иначе това ресивъче Dreambox DM7000 е трепач, мисля, че е с линукс ОС. По едно време се бях запалил да си купувам точно такъв.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #7

    Dreambox DM7000

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Иначе това ресивъче Dreambox DM7000 е трепач, мисля, че е с линукс ОС. <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*23/10/2004*:* 11:25:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Със сигурност работи под Линукс и който е на "ти" с материята, може сам да си пише ключовете или да ги модифицира.

    Моделът с двата тунера е направо мечта. Вярно е, че цената е малко висока, но хубавите неща са скъпи.

    Във връзка с въпроса ми, аз се ориентирам към покупка от чужбина, у нас ще стане бавничко май.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Dreambox DM7000

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Иначе това ресивъче Dreambox DM7000 е трепач, мисля, че е с линукс ОС. <div align="right">Originally posted by ru-boy - 23/10/2004 : 11:25:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Със сигурност работи под Линукс и който е на "ти" с материята, може сам да си пише ключовете или да ги модифицира.

    Моделът с двата тунера е направо мечта. Вярно е, че цената е малко висока, но хубавите неща са скъпи.

    Във връзка с въпроса ми, аз се ориентирам към покупка от чужбина, у нас ще стане бавничко май.



    <div align="right">Originally posted by Jenny - 23/10/2004 : 12:37:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Двата тунера са само, за да може да се гледа от още един телевизор. Когато проучвах цените не ми се видяха много скъпи, но за сметка на това има изобилие от портове за всевъзможни връзки.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #9

    Dreambox DM7000

    Тази тема май стана като PM, но за последно да добавя само новия модел, може някой да се интересува.

    DM-7080s

    Цена около 499 евро, ще е в продажба около края на м.ноември т.г.

    (HDD support up to 300 GB, DVD (DVD-R/RW) (-/+), CD-R/RW), Double Tuner)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам неизползван Dreambox DM 500s 60лв
    От setcombg2800 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 12-12-11, 10:26
  2. Продавам HD сателитен приемник Dreambox 800
    От dodo2000 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-09-11, 12:27
  3. Продавам Dreambox DM500-s - 4 бр.
    От taurus75 във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-11, 19:08
  4. Продавам сателитен приемник Dreambox 800HD
    От boboid във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 07-01-11, 09:05
  5. Dreambox, откъде?
    От BenSherman във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 28-06-10, 13:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе