Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 32

издирвам кондензатор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #1

    издирвам кондензатор

    търся електролитен кондензатор - 1200 мирко Фарада / 200 В / Ф22 мм --- трябват ми 2 бр. но не мога да намеря във варна...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #2

    издирвам кондензатор

    Виж тук: http://www.mario.bg/ Има някакви кондензатори 2200 микрофарада на 100 волта, евентуално можеш да използваш два.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #3

    издирвам кондензатор

    няма и там.... продължавам да търся... ако може някой да помогне

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #4

    издирвам кондензатор

    Виж в Комет СОфия, ако има с наложен платеж или куриер изпращат пратката.

    http://home.comet.bg/main/index.html

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    издирвам кондензатор

    Обясни малко по-подробно за каква апаратура е кондензатора и в каква верига участва, за да видим с какво може да се замени. Критично ли е местото?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    издирвам кондензатор

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">търся електролитен кондензатор - 1200 мирко Фарада / 200 В / Ф22 мм --- трябват ми 2 бр. но не мога да намеря във варна...



    <div align="right">Originally posted by gugimoto*-*26/10/2004*:* 17:11:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Уточни с радиални или аксиални изводи да са. Провери ли при Братан/ първия магазин "Конрад"/?Сега се намира на ул.Христо Попович 43 мисля в блока на 1-ч етаж.Има външна стълба.района на Ботевата градинка е.При него можеш и по каталог да поръчаш.

    Както ти писа и Лупус уточни фатално ли е мястото за да се търси замяна.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #7

    издирвам кондензатор

    това е един кондензатор от захранването ми... изпуши по погрешка... пуснах го на 110В. Antec True 550 [V]

    при братан няма, каза че ще потърси.



    Луп... на входа е....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #8

    издирвам кондензатор

    Ако проблемът е в това да бъде намерен специализиран магазин за целта, пробвай (ако си в София де) в 1 блок (ректората) на ТУ-София. Точно до централния вход вляво има един магазин за електронни компоненти, силно се надявам, че ще ти намерят тоя кондензатор, пък бил той електролитен...

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    издирвам кондензатор

    Даа, ясна е работата. Тия стойности и пробивни напрежения са по японски стандарти. Най-бързото решение е да се поразходиш по сервизните фирми и да поискаш да ти извадят два кондензатора от някое гръмнало захранване.

    Огледай и тук:

    http://www.eshop.bg

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #10

    издирвам кондензатор

    от Варна съм, но приемам и доставка от друг град за моя сметка срещу една бира примерно за услугата....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #11

    издирвам кондензатор

    все още издирвам.... това животно

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    8
    #12

    издирвам кондензатор

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">търся електролитен кондензатор - 1200 мирко Фарада / 200 В / Ф22 мм --- трябват ми 2 бр. но не мога да намеря във варна...



    <div align="right">Originally posted by gugimoto*-*26/10/2004*:* 17:11:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Приятел, успя да ме заблудиш и мен в началото [:D] стойността на кондензатора не е 1200 микрофарада както си написал а е 120 микрофарада, слагай с успех какъвто намериш около 100 микрофарада пък бил той и на по-високо напрежение от 200 волта, такива кондензатори има във всеки магазин за радиочасти , използват се масово в импулсните захранвания на телевизорите а и не само там ! А пък ако толкоз не можеш да намериш в твоя град-обади се, ще ти изпратя 5-6 досущ същите като твоя, свалени от захранващи блокове, но ще ти легне скъпо куриерската услуга !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #13

    издирвам кондензатор

    както съм написал - стойностата е 1200 микрофарада.... не е 120...



    най голямемия капацитет досега ми е 670 мирко, ако не се лъжа... по поръчка могат да ми доставят до 1000 микро, но не ме устройва..

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #14

    издирвам кондензатор

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">както съм написал - стойностата е 1200 микрофарада.... не е 120...



    най голямемия капацитет досега ми е 670 мирко, ако не се лъжа... по поръчка могат да ми доставят до 1000 микро, но не ме устройва..



    <div align="right">Originally posted by gugimoto*-*18/11/2004*:* 09:18:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ако е истина което пишеш.Още 1 решение.Намираш с подобна стойност но с по-голям габарит или правиш батерия от 2-3-4 бр и изнасяш извън захранването/ако е действително на входа на захр. блок./Има терсмосвиваемишлухи вече и можеш общо батерията да я облечеш с термошлаух или с изол.лента може и самовулканизираща

    на Бишоп -W963 ot 600V do 69kVили 122 Rubber Tape na 600V.

    И термош-лаухи и ленти мога да предложа.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    8
    #15

    издирвам кондензатор

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">както съм написал - стойностата е 1200 микрофарада.... не е 120...



    най голямемия капацитет досега ми е 670 мирко, ако не се лъжа... по поръчка могат да ми доставят до 1000 микро, но не ме устройва..



    <div align="right">Originally posted by gugimoto*-*18/11/2004*:* 09:18:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Приятел, досега не съм виждал захранване за РС което да има кондензатор на входа на променливото 1200 микрофарада, а съм отварял и ремонтирал десетки и стотици може би, твоето е нещо уникално!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. кондензатор
    От дани костов във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 16-12-12, 20:09
  2. Издирвам песен от реклама
    От razziel във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 19-08-07, 15:07
  3. Издирвам The Net - сериала!
    От zornitsa_sunny във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-07, 09:42
  4. издирвам си песничка
    От nely във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 01-01-07, 17:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе