Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помогнете да избера процесор/видео

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    15
    #1

    Помогнете да избера процесор/видео

    Скоро ще вземам нов компютър и съм се спрял на P4 процесор. Немога обаче да избера между i865/Socket 478/AGP и i915/LGA 775/Pci Express.Аз съм от Шумен и тука още никой не е виждал PCI Express, даже във фирмите още не е попадало такова дъно!

    Компютърът ще е:

    Epox 4pca5/P4 Prescott 3.0GHz Socket478/Sapphire R9600PRO 256Mb

    или

    Epox 5epa+/P4 530 3.0Ghz LGA775/Sapphire x600XT 256Mb



    моля да ми помогнете за избора-интересува ме P4 3Ghz на lga775 дали е по бърз от същия на сокет478;и някой тествал ли е картата x600 и тя по добра ли е от 9600?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Помогнете да избера процесор/видео

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">тука още никой не е виждал PCI Express, даже във фирмите още не е попадало такова дъно!



    <div align="right">Originally posted by Da_Hacker*-*15/12/2004*:* 19:40:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ne se hvurlqi na PCI express proizvoditelnostta VS AGP ne e tolkova porazqva6ta kolkoto q izkaraha v reklamite



    Eto ti da pomisli6:



    This past June, Intel released the PCI Express chipsets 915P and 925X, while the Athlon64 world still must wait for suitable platforms from ATI, NVIDIA or VIA. The introduction of PCI Express has not been a big deal so far, because DDR2 memory and PCI Express graphics have thus far failed to deliver the expected performance boost.<font color="red"> The bottom line is that right now, there is basically no real difference between newer AGP systems and those using PCI Express.</font id="red">

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #3

    Помогнете да избера процесор/видео

    абе да ви имам парите...[:D]



    откъде да знам - аз още карам на видеокарта 4х на дъно 8х .



    но все пак понеже искаш някакъв отговор тук - провери на :



    www.tomshardware.com





    <font color="orange">добавено</font id="orange">



    там си пише всичко - хората дори тестове са направили [:D]




  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Помогнете да избера процесор/видео

    след като имаш възможност - мини на по-новата платформа, с 78 и АГП си заминават ,идва PCI-X , а дъната от сорта на i865 до средата на 2005 ги спират , така че , ( така и так , щеш не щеш ще отидеш пак на lg775 , ама сега ще ти излезе по-малко

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми да си избера 40'' TV
    От giorgo във форум Телевизори
    Отговори: 27
    Последно: 30-06-12, 17:04
  2. Помогнете да си избера нова видео карта
    От axander във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 26-03-12, 07:51
  3. Помогнете да избера климатик
    От ElinaK във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 19-08-11, 20:00
  4. Помогнете ми да избера ?
    От yavorsub във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 23-06-10, 14:34
  5. Помогнете да избера
    От LZ4 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-03, 00:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе