Резултати от 1 до 2 от общо 2

Canon iP1000 - pomagaite !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    Canon iP1000 - pomagaite !

    здравеите преди 2-3 седмици си взех този принтер ( canon iP1000), които уж беше много хубав а вече няма и месец след като го купих ми праи разни мизерии и ме ядосва малко . Преди да го взема бях прочел много хубави неща за него в интернет, както и във форума.

    Та.. предполагам че тука има хора, които работят в Кантек и можеби моя проблем им е познат, ще съм ви много благодарен, ако ми кажете какво ми има на принтерчето и да го нося ли на сервиз ВЕЧЕ [V].

    Та значи проблема е следниа когато го пускам нали обикновенно си джагърка 6-7сек. докато си прави разни негови си магии, щом го пусна дава някав супер силен звук (тои нормално дава силни звуци, ама тоя е по-силен от нормалното) , та това го прави точно за 1сек. , и ми го прави от днеска... в последните 3-4 дена също е ставало така 1-2 пъти и се бях стреснал малко ама сега направо съм уплашен [^] ), тоя звук го издава и кога се изклиучва принтера или когато минава в станд баи, разбирате ме нали.. . Вдигнах му капака и маи видях защо прави така, когато се пусне и главата с мастилниците пробва да мрадне в дясно, само че няма вече накаде да марда и нещо ватре преварта затова издава тоя силен звук.. незнам колко съм прав. Пращам и линк с едно видео, дано ви стане по-ясно... ако някои може да помогне с нещо.. ако не трябва да звъня в METRO да ги питам къде да им отнеса принтера

    http://free.data.bg/dyp/MOV01313.MPG

    BTW принтирал съм не повече от 50-60 страници

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Canon iP1000 - pomagaite !

    Връъъъщай го - очевидно си попаднал на скапана бройка "Manifactured in China"

    А ... и да добавя все пак - не приемай оферти от сорта - "Оставете го за една две седмици ще го поправим..." искай си НОВ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CANON IXUS 220 HS vs. CANON POWERSHOT SX130 IS , моля за съвет
    От shapala във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 20-08-13, 15:09
  2. Фотоапарат, избор??Canon powershot3200 is или Canon ixus130
    От mitaka681 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 08-05-11, 19:18
  3. Canon A550 или Canon A630
    От stan75 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 05-09-07, 11:22
  4. hora pomagaite
    От Blizzard във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 18-02-04, 00:31
  5. Problem pri flash na BIOS-a. Pomagaite !
    От dan51547794 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 18-03-03, 11:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе