Резултати от 1 до 9 от общо 9

Toshiba Tecra 750 - problem:((

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #1

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    Здравейте. Честита коледа на всички. Имам един сериозен проблем. Имам лаптоп Toshiba Tecra 750 DVD. Без да съм му задавал никаква парола или каквото и да е било преди няколко дена го включвам и ми иска password още преди да е заредил Windows. Дадох го на един спец по компутри той го отваря рестартира му BIOS-a , слага някаква системна дискета и не става и не става. Сигурен съм че в този прекрасен форум има хора които разбират и ще ми помогнат или поне ще ме насочат какви действия да предприема. Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    Познато - вече два такива ми носеха - единствения начин е на тошиба сайта и там постваш серийния номер и фактурата ( ако имаш такава ) - от там ти искат около 79$ и адрес , за да ти пратят едно секюрити тап за паралелния порт.



    можеш да пробваш и с парола - phoenix


  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #3

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    Можеш и да го занесеш в оторизиран сервиз на Toshiba, примерно в Импекс. Телефон в София: 8211204

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #4

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    добре де ама ти оправил ли си някои от тези 2 компа с тая парола?


  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #5

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    Пробвай да флашнеш...http://support.toshiba-tro.de/internet/bios/biosrgt.asp



    но тук чета лоши работи за проблема ти



    http://www.pwcrack.com/security_chips_toshiba.shtml



    обаче намерих някакви джаги дето можеш да опиташ:



    http://www.tycho7.com/Techzone/Laptops/toshiba.htm

    http://users.bigpond.net.au/korvan/toshiba.htm

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #6

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    мерси на всички за help-a. интересуваме ме това аз по някакъв начин ли съм го предизвикал или просто е дошъл момента да стане така?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    не си го предизвикал - просто така става заради секюрити 4ипа , който е вътре , активира се по някакъв начин и го д***ш



    едва ли ще може да се флашне биоса , той тази парола я иска преди да локализира пост скреена .



    Импекс се занимаваха с това , ама май фалираха и вече не се занимават с тошиба, но може и да греша

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #8

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    @Mr.TECHNO - само за информация. Импекс не са фалирали и все още са си оторизиран дистрибутор и сервиз за България на <u>преносимите компютри</u> на Toshiba. Продължавам да си работя с тях.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #9

    Toshiba Tecra 750 - problem:((

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">оторизиран дистрибутор и сервиз за България на преносимите компютри на Toshiba</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Само дето не признават гаранцията на лаптопи, купени от Америка, нищо, че лаптопа е в гаранция и си имаш фактура за него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Отговори: 0
    Последно: 20-02-12, 18:26
  3. Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?
    От antonfx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 26-09-06, 14:58
  4. Дилема Notebook TOSHIBA Tecra A2-109
    От VeNoMkiLLeR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 05-11-05, 19:34
  5. Помощ - CDта за Toshiba Tecra 9100
    От Dart2 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-05, 01:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе