<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имате ли там "Технополис" [:D] Или май "Техномаркет Европа" ... е едно от двете гледах четци САМО за MMC и съответно САМО за SD и т.н. , не 6-7in1, които бяха доста малки. На размера на около 2 (максимум) карти MMC. Цената беше около 18-20 лева.



А защо не ползваш кабела за пренос [xx(][8D]



<div align="right">Originally posted by CrossBlade - 19/01/2005 : 19:02:44</div id="right">

</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



Айде стига де не живея на луната все пак [:D]

Значи има ме си Техномаркет и Технополис ама не съм виждал там такъв четец.

Можеш ли да ми кажеш точно в кой магазин си го скивал че да отида да проверя пак.

// Ами за кабел имам кабел ама аз търсиа не6то да стажа едновременно и за ГСМ -а и фотоапарата. А пък и дата кабела за 6600 е мноого гаден [!]



<div align="right">Originally posted by S.W.A.T - 20/01/2005 : 14:18:32</div id="right">

</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



Aми не съм сигурен, мисля че беше в Технополис ... ако много ти трябва предполагам ще можеш да погледнеш двата магазина, или да им звъннеш да питаш. Аз съм сигурен, че имаше такова нещо преди месец-месец и половина (като продукти, все пак това не са малки магазинчета) тук във Варненските магазини. Цената ти казах.