Резултати от 1 до 3 от общо 3

CD-Rom

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    CD-Rom

    Да знае ниакой къде да си занеса CD-Rom-а, за да ми го почистат ръчно?

    като отвориха комп-а за да ми сложат памет вътре имаше толкова много прах, че нищо не се виждаше .

    Кой знае какво е състоянието на CD-o. Там където аз ходя не чистят, и на други места питах - и при тях не чистели ...



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    CD-Rom

    az te savetvam da si go pochistish sam. prosto go svalyash ot kompa otvaryashgo kato predi tova si izvadil chekmedjeto sas klamer i pochistwash lazera i praha okolo nego.Ako cd-to chete vsyakakvi diskove koto dostiga maksimalna skorost na chetene po vanshnata chast na diska(test sas neroto)nyama nujda ot pochistvane.




  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #3

    CD-Rom

    Най-доброто нещо, което може да направиш сам е да го отвориш и да пробваш да си го почистиш сам.

    Има две правила който трябва да спазваш според мен:

    1. Да не тръгнеш да чистиш лещата с някаква течност. Щото има случаи на почиствана леща с спирт и резултата е ясен. $30 назад

    2. Да не се въртиш е метални предмети около лещата, щото ако се завъртиш с нещо метално и докато се осетиш ще видиш как се залепя за лещата.



    Един съвет, ако ти бачка CD-ROM-a не го отваряй. Ако не чете пробвай да му духнеш малко без да го отваряш. Ако не става, може да го отвориш, но спазвай правилата. При мен в 90% от случаите си трябва майстор , дето разбира от CD-ROM-a , а не обикновена чистачка




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе