Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с драйвери UltraATA и Intel(r) Applikation

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на milev
    Тук е от
    Apr 2005
    Живее в
    обл.Варненска
    Мнения
    51
    #1

    Проблем с драйвери UltraATA и Intel(r) Applikation

    Преинсталирах си WINDOWS XP PROFESIONAL BUILD2600 и почнах да си го настройвам както винаги.Започнах с драверите UltraATA6.20.2018 и Intel(r) Applikation Acceleration 2.3.Инсталирах първо ултрата рестартирах и инсталирах ацелератора,и тамън си настроих скороста на лан картата от auto на 100MB ОК и син екран и компютъра се рестартира.Колкото и да опитвах преинсталация на уиндоус,друга версия на драйверите се тая.Сглобих трите устройства на харда,щото беше разцепен,и го форматирах и го прегледах със HDD REGENERATOR ама харда си беше свеж като краставичка .

    Без тези драйвери варви идеално но са влачи като настъпан червей .Най интересното е че до този момент и преди съм ползвал тези драйвери ама NO PROBLEM.Имам UPS,харда е вчекмедже с два вентилатора.За 1-на година най много 10 пъти да съм натиснал reset-а.Също така синия прозорец ми излиза и някой път като тръгна да инсталирам други драйвери,например за tv tuner-а,а след втората преинсталция на уиндоуса почна за всички драйвери без значение(това става след инсталация на UltraATA или Intel(r) Applikation Acceleration ).

    Та въпроса ми от какво е това дали е от хардуера или е от софтуера :?:

    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на milev
    Тук е от
    Apr 2005
    Живее в
    обл.Варненска
    Мнения
    51
    #2

    Проблем с драйвери UltraATA и Intel(r) Applikation

    Забравих да добавя че сега като ги инсталирам ами и CD-та изчезват,остават само иконките им.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с драйвери
    От qnkogundito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-11, 23:56
  2. Проблем с драйвери
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-03-09, 06:32
  3. Проблем с АТИ драйвери
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 29-05-08, 14:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-02-07, 14:30
  5. Драйвери за видеокарта /проблем/
    От TEO62 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-03, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе