Резултати от 1 до 12 от общо 12

Нов notebook ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #1

    Нов notebook ?

    Някой може ли да ми препоръча марка, модел, да сподели впечатления от поддръжка - батерии, видимост на LCD-то, сервиз, окомплектовка? Цена - до 1000$.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #2

    Нов notebook ?

    Не. Само по принцип. НР, Делл, Тошиба най ме кефят. Компак - никак. Имам 2-ра употреба Тексас Инструментс и е перфектен, да му се не надяваш.

    Епъл Титаниум рулз....



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #3

    Нов notebook ?

    Аз съм съгласен с Baby Thomas,само че бих ги подредих в обратен ред,макар че то по-важно е да избереш правилен модел (всяка от споменатите по-горе фирми имат добри и лоши модели).Зависи за какво ще го използваш.Само не робувай основно на цифрите за процесор,диск,памет и т.н.Един приятел купи преди 1-2 седмици за фирмата си Toshiba Satellite 2800-254S мисля че беше (с П3-1000,256памет,20диск ДВД и т.н )и го донесе да го пробваме и опеделено мога да кажа,че в сравнение с Satellite Pro 4600 П3-700,128памет,10диск предимство има само в процесора.Паметта беше доста по-бавна,диска също.Компонентите вътре бяха доста различни по отношение на производителите определено в полза на втория.Ти си прави изводите.

    Иначе аз съм върл фен на Toshiba.Преди да си купя моя питах различни хора които са имали по няколко от различни марки (всички бяха англичани които работят с лаптопи от години) и всички без да ги насочвам ми препоръчаха Toshiba като производител.Така,че може би съм прекалено субективен.А иначе и Dell са стрхотни но не знам как им е сервиза и избора в БГ.

    За тея пари предполагам си се насочил към покупка втора ръка а в тоя случай ще го пробваш преди да го купиш,така че само си избери по-качествен модел.








  5. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #4

    Нов notebook ?

    Хе-хе. И за мен Тошиба са номер 1. Не съм ги подреждал ами ги изредих. Само като се сетя за моделите с водно охлаждане...

    Но не бих отказал и Сони с Атлон 4... (или НР)...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    Нов notebook ?

    Да,който е виждал Portege,просто за друго освен Toshiba не ще и помисли...

    Само ще спомена че е 1,2кг и има DVD....само че е скъпичък:-)






  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    63
    #6

    Нов notebook ?

    Пишете още 1 глас за Тошиба.

    Имам 2 бр. Тошиба и съм много доволен.

    Каквото и да правиш не си вземай IBM.

    За Тошибата може да се каже че имат и супер сервиз в BG.

    Единия го купихме 2 ръка от USA с повредено DVD и Българския сервиз го поправиха без проблем (въпреки че са към Европейската Тошиба и нямат нищо общо с USA тошибата) и то без пари - нито лев за работа или за новото DVD направо не можах да повярвам.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #7

    Нов notebook ?

    Благодаря за мненията, но съм се замислил за нов, а не second hand. Изискванията ми са за минимум 128MB и CD/DVD. Цената я имам в предвид, като "чиста", т.е. 20% са отгоре. Препоръчайте ми моля ви конкретен модел, може и оферти да дадете. Ако не ми мине котка път, до 10 дена мисля да го купя.




  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Нов notebook ?

    Eto i moyto predlojenie

    Fujtsu Siemens celsius mobile H.

    Mnoo yaka mashinka.




  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #9

    Нов notebook ?

    BozoMaster, i kakvi pari vurviat vtora ruka v shtatite? Gledam razni obiavi na e-bay.com.. mnogo po-evtini izglejdat. Az iskamd da si nameria vtora ruka Toshiba.




  12. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #10

    Нов notebook ?

    Скоро от е-бей бяха купили за 160$ Р200ММХ, 128 РАМ, 4 или 6 ГБ диск, 12 ТФТ, СД & стафф...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #11

    Нов notebook ?

    Baby Thomas, da, v Bulgaria tova go prodavat za 600$. Viarno ima golemi mita.. . Kak pazaruvat ot e-bay? V smisul ot shtatite ili ot bulgaria s int. dostavka?




  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    45
    #12

    Нов notebook ?

    Compaq са най-добрите. Железни са, никакви забивания, супер бързи и стабилни в Интернет. По-конкретно говоря за Compaq Armada E500, с който бачках около 3 месеца!



    I love Bulgaria!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Notebook към плазма/LCD
    От lazarus18 във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 0
    Последно: 29-10-06, 16:33
  2. NOTEBOOK покупка
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-08-06, 10:49
  3. notebook
    От tunerguy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-04-05, 16:42
  4. LCD na notebook
    От haa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 14-01-04, 02:54
  5. Notebook
    От haa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-10-03, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе