Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за USB кепчър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #1

    Въпрос за USB кепчър

    Интересуваме дали някой има опит с това чудо или нещо подобно което да ми препоръча, става въпрос за прехвърляне от VHS касета на DVD или SVCD. Всякакво инфо ще ми е от полза.



    http://www.avermedia.com/cgi-bin/pro...sb2.asp?show=4

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    133
    #2

    Въпрос за USB кепчър

    За да работи коректно и да не изтърва много кадри (че и хич) ще ти е нужен сериозен проц.

    Виж какво съм нахвърлял по темата донякъде http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21539

    За да правиш всичко, както требе си купи един хардуерен мпег2 енкодер/декодер (холивуд мпег компресор се водеха даже едни по-евтинки), през който ще можеш да си правиш тия "прехвърляния" и няма да имаш много спад в качеството, само един деинтерлейс ще трябва да им слагаш при прекомпресирането на клиповете, ако ще ги гледаш на комп екран, а не на ТВ.

    Ако пък си решил да се занимаваш горе-долу като бял човек и полупрофесионално има модели кепчъри, които са за по над $600 и вършат доста добра работа. Ако си заинтересован професионално ми пиши на ЛС и ще обсъдим покупката.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #3

    Въпрос за USB кепчър

    В крайна сметка се асочвам към това http://www.vali.bg/article_content.p...6&article=3835

    видях го наживо и ми хареса.

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2020
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: Въпрос за USB кепчър

    To transfer the content of your VHS to your computer or DVD, you need to use an analog-to-digital converter. Connect your VCR, if you still have one, to your computer with the cable and use the software, usually provided with the converter. Then simply play back the content of the VHS while recording it. You can then keep the content on the computer and save it to a DVD. Be warned, the quality remains that of VHS, but does not degrade over time. The transfer process is easy to perform, and you won't have to worry about buying additional equipment. I therefore recommend you to take a look at this link as it was very useful for me- USB Device Descriptor Request Failed Error



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ТВ Тунер или кепчър
    От diss във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-03-14, 03:28
  2. Праметри на видеото при кепчър от VHS---->DVD /mpg, avi.../
    От ontario1 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 21-06-13, 23:05
  3. Купувам кепчър платка Geovision GV600,650 800
    От ohlele във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-10, 13:29
  4. Настройки на кепчър
    От taralion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 25-01-07, 12:24
  5. Какава платка да си купя за кепчър
    От nicos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-02-04, 15:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе