Резултати от 1 до 12 от общо 12

не ми заси4а харддиска

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    19
    #1

    не ми заси4а харддиска

    кажете какво да правя системата не заси4а хдд-то или от време на време го заси4а но не дава да се преинсталира уиндоуса дали се е скапал харда или нешто дъното

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    не ми заси4а харддиска

    разбутай си кабела. най-вероятно не контактува добре

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    19
    #3

    не ми заси4а харддиска

    не е от кабелите даже и на друго пц не се разпознава

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #4

    не ми заси4а харддиска

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">не е от кабелите даже и на друго пц не се разпознава



    <div align="right">Originally posted by Roko2002*-*19/07/2005*:* 17:27:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    лошо.....



    []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    не ми заси4а харддиска

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">не е от кабелите даже и на друго пц не се разпознава



    <div align="right">Originally posted by Roko2002*-*19/07/2005*:* 17:27:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    лошо.....



    []



    <div align="right">Originally posted by Zaphod B*-*19/07/2005*:* 18:11:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нееее , не е лошо- Мноого лошо е [V][V][V]

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    не ми заси4а харддиска

    Според мен, както се казва - харда е дал всичко от себе си.... Няма нищо вечно на тоя свят....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    120
    #7

    не ми заси4а харддиска

    Не е задалжително проблема да е в харда, опитай да флешнеш биоса, твърде вероятно е да се оправи проблема.

    Междудругото много е важно и какъв е компютъра, имал съм случай при марковите компютри /конкретно с Gateway / да правият такива номера.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #8

    не ми заси4а харддиска

    Като неще на Auto, задай му параметрите ръчно....глави сектори и т.н

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #9

    не ми заси4а харддиска

    Щом и на друг комп не се разпознава 99,9% проблема си е в харда.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    не ми заси4а харддиска

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не е задалжително проблема да е в харда, опитай да флешнеш биоса, твърде вероятно е да се оправи проблема.

    Междудругото много е важно и какъв е компютъра, имал съм случай при марковите компютри /конкретно с Gateway / да правият такива номера.



    <div align="right">Originally posted by batco*-*19/07/2005*:* 20:36:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Щом казваш -

    само че помисли - нали се сещах че марковите маалко по трудно понасяр смяна на хардуер - и си задай въпроса Защо ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    89
    #11

    Re: не ми заси4а харддиска

    Цитат Първоначално публикувано от batco
    Не е задалжително проблема да е в харда, опитай да флешнеш биоса, твърде вероятно е да се оправи проблема.

    Междудругото много е важно и какъв е компютъра, имал съм случай при марковите компютри /конкретно с Gateway / да правият такива номера.
    Марковите машини много обичат диска да им е сетнат на МАСТЕР и да са ТОЧНО на първото разклонение на ИДЕ интерфейса закачени!
    Dell за Номер 1 в тази класация
    Съгласен съм с Mr.TECHNO работата е много зле

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #12

    Re: не ми заси4а харддиска

    Не е чак толкова лошо - смяна на електрониката ще оправи белята....в пловдив това струва от 10 ( за 15-20 гб ) до 30-40лв. ( за 80+ гб дискове ) ...
    апропо - само че гледам никой не е написал модела хард, дъно и т.н....та си мисля - тук май врачки не влизат...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Три перфектни харддиска SATA II
    От wishmaster6 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 18-05-13, 10:36
  2. Как да си защитим харддиска от фомрматиране.?
    От Compare във форум Общ - софтуер
    Отговори: 27
    Последно: 15-04-11, 14:57
  3. Продавам два харддиска
    От monijbl във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 20-04-10, 10:04
  4. Програма за разделяне на харддиска?
    От Sotirsotirov1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-08-08, 21:27
  5. HDD - LOCK (ЗАКЛЮЧВАНЕ НА ХАРДДИСКА)
    От deveca във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 17-04-07, 21:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе