Резултати от 1 до 7 от общо 7

IRQ 24

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    IRQ 24

    Та как ви звучи тва горе???

    На мен до днес звучеше невъзможно!!Ако ми го бяха казали щях да се изсмея!

    Да,ама не...няколко от ПС-тата ни с П4 пристигнаха за ремонт,на първия му беше прецакана саундкартата,кривеше звука.Досега не бях имал проблем с П4 базирана система,затова и не се бях заглеждал.И се потресох,когато видях че саунда има IRQ19,1 яас рових по БИОС и регистрите...и после дойде голямата изненада,на дргугите ПС-та прекъсванията бяха 24 и съответно 32!!!!

    Боже,как съм го пропуснал!!Май хората са почнали 32-битово програмиране на БИОС нивото.

    Прочитам и в най-скоро време ще ви информирам.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    IRQ 24

    <center>WHAT

    ?</center>



    <center></center>

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #3

    IRQ 24

    Ami pri mene sound-a mi e na IRQ 22, nishto 4udno...

    Samo Win XP moje da upravliava(razpredelia) pove4e ot 15 IRQ. Drugite Windowsi(vkl. Win2k) gi blaskat do 15, i si gi podeliat. Ot tam idvat mnogo problemi....





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #4

    IRQ 24

    Az w ofisa iam IBM, koito ima 24 prekyswaniq i raboti pod Windows 2000.




  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    IRQ 24

    Докторе,не ОС,а IQR контролера ги управлява,и то независимо от ОС!!

    въпросната ситуация е под ВИН 2000,естественно ако дъното ти е калпаво ACPI-то ще ти ги наблъска всичките на едно IRQ,и пак няма да имаш проблеми,щото ACPI бутона на 2000 работи почти перфектно.

    Тук става въпрос за 32бит. БИОС!И за пръв път е постигнат при П4 и чипста 850.

    Дори при 98 пак така си ги подрежда,просто БИОС-а разполага с 32 прекъсвания

    Просто е странно как така не бях забелязал досега...направо срам:-)...та това си е мини революция.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #6

    IRQ 24

    Взех да се замислям да Pentium4. Не за друго, ами IRQ-тата не достигат.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #7

    IRQ 24

    Zna4i 4e tova e postignato pri 4ipset i850 ne e verno, az sam s i845 i BIOS e 32 bit.

    A 4e e edinstvenno pri 4ipove Intel za P4, taka e, zabludih se po dano za P3 + W2k na edin friend -





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>



    Vsashnost ne, D.Petrov, ne si prav i za Win 98, pri mene 98 si gi razpredelia samo do 15. a XP kakto triabva....zna4i ima neshto sverzano s operacionnata s-ma.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе