Резултати от 1 до 10 от общо 10

USB въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #1

    USB въпрос

    здрасти ! имам само 2 усб-та на комопътъра и отидох до магазина да си взема още две които да сложа на компютъра отпред защото нямах.на един приятел ги свързахме на дъното успешно .там на дъното ми пише усб-3/4 и там трябва да свържа тия които си къпих обаче сяко ъсб е с по четири кабелчета и не знам кое къде да свържа.бъксата на дъното е следната:5 тел4ета отдолу още 5 отдолу 4 и отдолу е надписа усб-3/4 някой ако разбере за какво говоря и ако знае как се свързват да помогне

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #2

    Re: USB въпрос

    и аз имам нещо подобно като проблем при мене са 4 на дъното а усбто представлява едно цяло от 3... както и да е. Всеми гнийката от дъното огледай добре дали не е тадено нещо като инструкция. Ако там няма гледай на дъното убеден съм че до чинчовете където трябва да свържеш усбто има надписчета за кабелчетата демек кое къде - успех !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #3

    Re: USB въпрос

    Цитат Първоначално публикувано от Az_sum_bre_ombre
    и аз имам нещо подобно като проблем при мене са 4 на дъното а усбто представлява едно цяло от 3... както и да е. Всеми гнийката от дъното огледай добре дали не е тадено нещо като инструкция. Ако там няма гледай на дъното убеден съм че до чинчовете където трябва да свържеш усбто има надписчета за кабелчетата демек кое къде - успех !
    не гледах мн време дали има оба4е няма надписи никакви.и книжка нямам някой саит с схеми ? на дуъна моето е интел

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #4

    Re: USB въпрос

    кажи си модела точно на дъното и ще ти кажа дали мога да ти помогна с нещо

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #5

    Re: USB въпрос

    Цитат Първоначално публикувано от Az_sum_bre_ombre
    кажи си модела точно на дъното и ще ти кажа дали мога да ти помогна с нещо
    ami kak da razbera modela bez da otvarqm komputura zashtoto mn ma murzi i sq chatam ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    30
    #6

    Re: USB въпрос

    Червен +захр.
    * * Бял - данни
    * * Зелен + данни
    * * Черен маса

    Обикновено куплунга е двуредов 4 и 5 пина и подредбата е, както е описано като 5-ти
    пин, до когото няма друг остава свободен. Червен до червен...
    Има и други варианти, затова е най-добре да се види описание на дъното.
    Ако липсва се измерва за установяване захранващите пинове. Тези за данни и да се объркат няма да се повреди нищо.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #7

    Re: USB въпрос

    Цитат Първоначално публикувано от lio-vn
    Червен +захр.
    * * Бял - данни
    * * Зелен + данни
    * * Черен маса

    Обикновено куплунга е двуредов 4 и 5 пина и подредбата е, както е описано като 5-ти
    пин, до когото няма друг остава свободен. Червен до червен...
    Има и други варианти, затова е най-добре да се види описание на дъното.
    Ако липсва се измерва за установяване захранващите пинове. Тези за данни и да се объркат няма да се повреди нищо.
    здрасти.разбрах дъното ми какво е : http://sj.dfi.com.tw/Product/xx_prod...RODUCT_ID=1175
    и нещо не разбрах от това което написа

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re: USB въпрос

    Цитат Първоначално публикувано от iovkito
    ami kak da razbera modela bez da otvarqm komputura zashtoto mn ma murzi i sq chatam ?
    Е, наистина много те мързи!
    Първо - да си дадеш малко труд и да пишеш разбираемо на кирилица.
    Второ - да се опиташ да осмислиш това, което ти се казва и да го приложиш - не се сложно - четири жици, пет пина.
    Трето - мързела се компенсира с пари - дай си компа в сервиз да ти го направят и да си вземат своето тия, дето не ги мързи.
    :knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2: :knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2:

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #9

    Re: USB въпрос

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Е, наистина много те мързи!
    Първо - да си дадеш малко труд и да пишеш разбираемо на кирилица.
    Второ - да се опиташ да осмислиш това, което ти се казва и да го приложиш - не се сложно - четири жици, пет пина.
    Трето - мързела се компенсира с пари - дай си компа в сервиз да ти го направят и да си вземат своето тия, дето не ги мързи.
    :knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2: :knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2::knuppel2:
    първо пиша си разбираемо , второ не съм спесиалист че да разбирам сяка дума и начини на свързване.аз си го направих сам зех си схемата на дъното и стана .аи се пак мерси

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    Re: USB въпрос

    ...и трето, наистина се вземете малко в ръце!

    "Всеми гнийката..." (чети: Вземи книжката), написано от Az_sum_bre_ombre

    "...2 усб-та на комопътъра..."; "...които си къпих обаче сяко ъсб...", цитирам iovkito

    Честно ви казвам, следващия път подобни мнения ще ги трия, ако ще и да си рискувам правата във форума по този начин - именно защото държа на нивото и смятам този форум за нещо повече от говорилня, където да се понасят подобни лигавения. Бива, бива, ама вече започнахме май да прекаляваме.

    Темата е изчерпана.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе