Резултати от 1 до 2 от общо 2

Луди напрежения ....?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #1

    Луди напрежения ....?!?

    * Системата* ми е* :* *MB ASUS* K8N , cpu A64 3000+, 512MB adata, vc ATI* pro 32Mb, Hdd 160 Hitachi/sata, захранване LC-B400ATX в момента нищо не е клокнато !
    За мониторинг на* Т, оборотите на* вентилатора и* напреженията ползвам софта на* асус който върви с дъното Asus Probe 2, където нормалните отклонения* са зададени в* рамките на 10%, по принцип никога не надминават* 2-4% !

    Изтеглиха* една от последните версиина* Еверест и* *секунди след* като я стартирах ..... напреженията* ДРАСТИЧНО излзоха извън нормите* 12В линия* *стана над 17В, 5В на* 4В , 3В на 4 В, поне* така сигнализира софтуера на асус пиране на* евереста* нещата остаха същите и аз бързо рестартирах машината ...... така няколко пъти ! Проблема се появява когато* се стартира евереста ..... напреженита се от4итат* или много над нормите или много под* тях .....
    Някой* да е срещал подобен проблем ? Възможно ли е евереста да прави конфликт с АСУС ПРОБЕ 2 .....?!?
    Знам 4е захранването не е стока но за момента не мога да си позволя ново .....

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #2

    Re: Луди напрежения ....?!?

    Не се притеснявай, всичко е наред. Просто Everest-а и ASUS Probe не вървят заедно. Аз съм с дъно А7V333 и ситуацията е същата. Доколкото си спомням, ASUS Probe не вървеше и с Motherboard Monitor. Недей да рестартираш машината, просто спри ASUS Probe, докато работиш с Everest.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 24-04-10, 00:54
  2. Колко луди са всъщност корейците?
    От Kirande във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 29-06-03, 19:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе