Резултати от 1 до 2 от общо 2

Macintosh PowerBook G3 M3553 ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    87
    #1

    Macintosh PowerBook G3 M3553 ???

    Здравейте!

    Искам да попитам - таз вечер ми попадна един лаптоп - Macintosh PowerBook G3 M3553.
    Дават ми го за символична цена, но нямам захранване и не мога да го тествам!
    Та отдолу където му видях заглавието пише 24V и 1,73А . Имам такава букса като за отзад ама се чудя дали да рискувам да го захраня, че може да объркам полярността и да замине за кофата. Никъде (естествено) не пише коя част е + и коя - . Само има символа за прав ток. Мисля да пробвам отделно да заредя батерията и да го тествам. Лаптопа си е старичък - на около 5-6 години ама е доста запазен! НЯМА и драскотина. Та дайте съвет какво да правя за да го пусна. (А и кажете от къде изобщо се включва, защото не е като на IBM-a ми отзад в дясно).

    10Х предварително!

    Ето и снимка да видите какво представлява : http://www.wegenermedia.com/images/3400.jpg (има си CD-ROM абе всичко е 1:1 със снимката!)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: Macintosh PowerBook G3 M3553 ???

    http://www.apple.com/support/powerbookg3/ - ако не ти помогне, запитване тук сигурно ще има резултат!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Powerbook G4 1.67GHz DLSD Hi-Res 2GB DDR2 120GB HDD
    От Seawane във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 17-03-10, 15:51
  2. Купувам стар лаптоп 386/486/Pentium I/Macintosh
    От Yassen във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-09, 12:59
  3. Macintosh G5 - какъв е той?
    От sclera_bg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-11-03, 17:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе