Резултати от 1 до 9 от общо 9

Optic mouse needed

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #1

    Optic mouse needed

    q dayte nqkakva ideq kakva mi6ka da si kupq, che moyta stava bagaja



    da q ima v Most i Jar Computers i da ne e >$15





    p.s. ako nqkoy znae otkyde moga da si kupq 6-jilen kabel za mi6ka shte vyzkresq edna stara 4isto nova sys 2 scroll butona

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #2

    Optic mouse needed

    Logitech

    OPTICAL M-S48a 2button, WHEEL, LOGO, OEM, USB



    Idalna za okolo 13$ bez dds.






  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #3

    Optic mouse needed

    Ako irae6 v nikakav slu4ai ne vizmai Logitech OPTICAL M-S48a 2button, WHEEL, LOGO, OEM, USB.Imam takava.Az sam fen na Unreal Tournament.Ne stava za 3D igri.

    Edna dobra mi6ka e Logitech Dual OPTICAL Mouseman.Vapreki visokata si cena e ne6to koeto si zaslujava.

    Ako trqbva da e do 15$ to po-dobre "top4e".




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #4

    Optic mouse needed

    tva koeto go kazva Tanyo e napulno vqrno az imam A4Tech Wop-35 optical i naistina kogato rqzko mrudne6 mi6kata kursora spira... prosto nedostatuka e 4e pri mnogo rqzkoto dvijenie sensora ne moje da ot4ete pravilno dvijenieto. Ina4e WOP-35 e mnogo qka dva standartni butona, dva skrola i oste dva strani4ni butona




  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #5

    Optic mouse needed

    toofy, mojesh li da vidish kolko jilen kabel izpolzva A4tech Wop 35, nali e PS/2 ? imam edna A4tech www5 model,po4ti nova(sys top4e), ama mislq che nqkyde po kabela e prekysnat i may pravi kyso i mi zabiva comp-a



    inache ne stava li za CS, cykam vs bot-ove ponqkoga, inache ne pozlvate li PS2Rate programkata, ne se li opravq dvijenieto s neq ?



    inache v CS ima nastoyki za mouse sensitivity, az sys top4e sym na 1/3 ot maximuma, ne se li opravq ottam havata ?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #6

    Optic mouse needed

    Аз имам оптичен Logitech и се играе супер на всичко!!!



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #7

    Optic mouse needed

    abe vij sq tva det ti go kazah stava samo kogato mnogo rqzko mrudne6 mi6kata. daje az tva ne go bqh usetil dokato edin priqtel deto ima Logitech optical i hodi na nostna s neq da igrae CS mi kaza 4e stavalo taka...ama onq e s stra6ni refleksi i ako znae6 kak murda mi6kata...... ina4e az si igraq CS s neq i nqmam problemi prevutrqh dori SS2. kato cena spored men WOP-35 si zaslujava nqkude okolo 16-17$.




  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #8

    Optic mouse needed

    Az pak kato igraia CS ili Quake mi e mnogo gadno s toia logitech shoto triabva non-stop da dgigish plavno i ako napravish riazko dgigenie kursora zaciklia na edno miasto dokato ne pochnesh pak plavnoMnogo mi e trudno osobeno na CS dokato se obarna i iziam niakoia "glava"




  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #9

    Optic mouse needed

    Ako se igrae s po-visoka 4uvstvitelnos gore dolu stava no ako opita6 mi6oka s dvete optiki na LOGITECH 6te useti6 razlikata.

    Za sajalenie 34$ e dosta za mi6ok.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за Optic-com (Димяна ООД)
    От wrathchild във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 19:08
  2. Оптичен пач кабел вместо SPDIF optic
    От kocetoMR във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 17-12-11, 15:22
  3. Fiber Optic LAN
    От Io във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 28-02-04, 17:01
  4. Little Help Needed
    От The Mask във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 06-11-02, 16:00
  5. Optical mouse Vs. standart mouse
    От S.W.A.T във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-02, 19:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе