Резултати от 1 до 2 от общо 2

Мнение за Optic-com (Димяна ООД)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1

    Мнение за Optic-com (Димяна ООД)

    Колеги моля за мнение относно фирма Optic-com с уеб адрес http://optic-com.eu (Димяна ООД). Правя уточнението, защото има две фирми с име Optic com. Моля да споделите как се държат като надеждност на връзката и време за реакция при проблем. Разбрах, че ползват FTTB. После телевизията тръгвала по коаксиален кабел, а интернета по LAN. Заинтригуваха ме с наличието на ТВ+ в пакета кабелна телевизия, както и добрите цени за пакетна услуга.

    Благодаря предварително на отзовалите се!


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #2

    Re:Мнение за Optic-com (Димяна ООД)

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild
    Колеги моля за мнение относно фирма Optic-com с уеб адрес http://optic-com.eu (Димяна ООД). Правя уточнението, защото има две фирми с име Optic com. Моля да споделите как се държат като надеждност на връзката и време за реакция при проблем. Разбрах, че ползват FTTB. После телевизията тръгвала по коаксиален кабел, а интернета по LAN. Заинтригуваха ме с наличието на ТВ+ в пакета кабелна телевизия, както и добрите цени за пакетна услуга.

    Благодаря предварително на отзовалите се!

    wrathchild,

    Намери ли някакви отзиви за тях тъй като са и в моето полезрение ( имат покритие при мен). Имам 10 дни да реша от кой да вземам интернета и респективно Тв-то.
    Мерси!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение...
    От LeBron във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-12, 13:42
  2. Оптичен пач кабел вместо SPDIF optic
    От kocetoMR във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 17-12-11, 15:22
  3. Мнение
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 04-11-04, 20:04
  4. Fiber Optic LAN
    От Io във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 28-02-04, 17:01
  5. Optic mouse needed
    От John във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 12-03-02, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе