Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Проблем с HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #16

    Re: Проблем с HDD



    ИМХО = IMHO = In My Humble Opinion = според моето скромно мнение... (просто разяснение)

    Друго популярно съкращение: , или RTFM = Read The F***ing Manual = Прочети (проклетото, шибаното) ръководство

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #17

    Re: Проблем с HDD

    Точният модел на диска е FUJITSU MPC 3102AT.
    Когато BIOS го разпознава ми дава следнатата идентефикация FUJITSU MPC 3102AT E 6207.

    Fujitsu ATA Diagnostic Tool v6.40 нещо ми блокира на начлният екран. Току що си пуснах fjerase, но това май ще продължи доста време.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    89
    #18

    Re: Проблем с HDD

    Цитат Първоначално публикувано от blue_
    Точният модел на диска е FUJITSU MPC 3102AT.
    Когато BIOS го разпознава ми дава следнатата идентефикация FUJITSU MPC 3102AT E 6207.

    Fujitsu ATA Diagnostic Tool v6.40 нещо ми блокира на начлният екран. Току що си пуснах fjerase, но това май ще продължи доста време.
    Джъмперите на картинката на диска отгоре са нарисувани наобратно. Ако ги обърнеш тогава имаш capacity limit = 2.1ГБ

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    10
    #19

    Re: Проблем с HDD

    Привет на всички
    Мисля Че тук трябва да се използва програмката MBR work-намира се във Hirens Boot cd
    Та във тази програмка има опция да се нулира MBR( with Zeros)

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #20

    Re: Проблем с HDD

    Мерси за помоща, но вече оправих нещата.
    Както писа Samo джъмперите на картинката на диска са нарисувани на обратно и като се сложат по този начин диска се ограничава до 2.1Gb и незнайно защо не се разпознава коректно от BIOS.

    Благодаря, за помощта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе