Резултати от 1 до 4 от общо 4

Дисплей на лаптоп DELL, впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #1

    Дисплей на лаптоп DELL, впечатления

    Значи реших да си сменя лаптопа и съм се насочил към DELL. Направих си конфигурацията от официалния им сайт, но понеже не съм виждал на живо лаптоп на въпросната фирма имам извесно притиснение относно дисплейя. Един познат ми каза, че дисплеят е много добър, но е огледален, т.е при слънчева светлина действа като огледало и не можело да се вижда много добре. Вярно ли е това. Има ли някой лаптоп на DELL и как е дисплея. Притесненията ми са, защото по-често ще работя с него именно на дневна светлина и на открито. Става на пъпрос за: DELL InspironTM 6400 Extreme

    А дисплеят е:

    15.4" W Screen XGA TFT Display resolution: 1280x800 with TrueLife™

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #2

    Re: Дисплей на лаптоп DELL, впечатления

    Правилно са ти казали, но това TrueLife е екстра, която прави цетовете по ярки и не отразява толкова много. С полиран горен слой ги правят вече повечето модели. Не се притеснявай, ако не си навън на някоя пейка под жаркото слънце почти никога няма да имаш проблеми. От опит мога да ти кажа че ако си на открито, под пряка слънчева светлина няма спасение. Наистина се вижда малко по трудно сравнение със старите екрани ала удоволствието е много по-голямо като гледаш филм или игра, или там каквото е. Така че съвета ми е гледай да си имаш човек с чадър до теб да ти прави сянка Иначе зимай смело няма да съжаляваш.

    едит: Ultra Sharp е технологията под която Делл имат предвид полиран екран. Мисля че може да си го поръчаш без нея.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #3

    Re: Дисплей на лаптоп DELL, впечатления

    DELL LATITUDE D810 - дисплеят му е перфектен, не е огледален а е матов като нормалните TFT. Препоръчвам ти този модел много съм доволен.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #4

    Re: Дисплей на лаптоп DELL, впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от hecoat
    DELL LATITUDE D810 - дисплеят му е перфектен, не е огледален а е матов като нормалните TFT. Препоръчвам ти този модел много съм доволен.
    За жалост този модел го няма в сайта на Дел. Има новият модел Latitude D820 BURNER и вярно, че е с друг дисплей (15.4" WSXGA+ (1680 x 1050) LCD Screen) , но много скъпо ми излиза. Базовият модел е 1.839 €.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 20-11-12, 11:39
  2. Питане за дисплей за лаптоп
    От n_markov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-01-12, 21:41
  3. Dell пуска в продажба хибрида лаптоп - таблет Dell Duo
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 17-11-10, 08:27
  4. Смяна на дисплей на лаптоп
    От katy85 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 08-11-10, 20:15
  5. Дисплей на DELL
    От kesten във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-05, 22:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе