Резултати от 1 до 2 от общо 2

Принтер HP 1310

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #1

    Принтер HP 1310

    От година имам това мултифункционално устройство,но не го чувствам сигурно като принтер.Като скенер и като копир не съм имал проблеми и съм доволен. Първите няколко месеца,както и напоследък се появи единият от проблемите-на всяко включване и изключване на захранването хаби по един лист и мастило за да ми пусне пробна страница. По едно време този навик изчезна сам,но отскоро пак се появи. Другият проблем е,че от време на време зацикля някак си и не изпълнява поставените задачи за принтиране. Иконката се появява долу вдясно,задачите са натрупани,но не тръгва да ги изпълнява. С ХР съм и съм сложил драйвера от инсталационния диск - чудя се дали не е от това - да си пречат двата драйвера . Не съм го носил на сервиз,защото съм съгурен,че по законите на Мърфи там ще работи ,но се опасявам ,че гаранцията му ще изтече и ще си остана с проблемите.Някой имал ли е подобни проблеми?

    //Забравих да спомена ,че веднъж или два пъти съм преинсталирал драйвера,но без резултат.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    89
    #2

    Re: Принтер HP 1310

    COLD RESET(на принтер-а), + деинсталация и инсталация на драйвери, за някои по-стари подобни устройства понякога се налага да се сложи и по-нов f/w ако има такъв.
    За пробната страница която изпечатва си погледни USER MANUAL-а трябва да има опция за изключването на печата на такива страници, както и печатането на страница след изпращането на факсове....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам бизнес-клас лаптоп DELL Vostro 1310
    От the_v00d00 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-11, 17:56
  2. инсталация на принтер
    От emiliq_e във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 19-03-09, 21:49
  3. Принтер
    От patra6kov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 18-03-08, 01:25
  4. Принтер
    От casba във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-12-04, 11:20
  5. Принтер
    От paco във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-03, 14:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе