Резултати от 1 до 4 от общо 4

Monitor - problems

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #1

    Monitor - problems

    Монитора ми е старичък вече. има няма 10г. ;( Компак В55 модел. Та проблема е, че не съм и аз сигурен дали проблема е в него или видео картата. мониторчето като го пусна започва да примигва. потъпмява и просветлява. но само в краищата отстрани. на какво се дължи това? възможна ли е вероятността от кабелите отзад?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Re: Monitor - problems

    taipan, от монитора е. "Дишането" губене на контраст и отново на контраст си е от монитора, имам го същият проблем с моят 6 годишен DELL 911 19" Сони тринитрин тръба. Друг ми е въпроса тоя монитор е 14" или някъде там и сигурно на 65 или 70 Хц, как го гледаш това нещо. Има толкова евтини и хубави големи монитори втора ръка и дето се вика за без пари, че са и по-хубави от тея новите в магазините за по 200 лева. :coolsmiley: Замисли се за нов монитор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    130
    #3

    Re: Monitor - problems

    Според мен не от монитора а от конектора който се свързва към видео картата. Аз имам същия проблем. Пробвай да размърдаш кабела в края му към видео картата. От годините и от соенето в едно положение кабела се смачква и прекъсва. Ако почне да премигва занеси го на майстор и кажи само да ти смени накрайника. Реже се малко от кабела на монитора обаче в следващите 5-6 години няма да имаш проблеми.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: Monitor - problems

    Имам проблем с монитор TFT - трепти, но мисля че не е от монитора. Трепти дори на 75 Hz, а на по-ниска е ужас!Когато поработи няколко часа започва да трепти повече.
    Как да разбера от видеокартата ли е, от дъно ли, захранване !
    Има ли някакъв начин да тествам тези неща заедно или поотделно.
    Благодаря !


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MSI 815EPT-Pro problems
    От npu3paka във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 21-02-06, 00:06
  2. Problems in SWiSHmax
    От MelZi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-04, 21:48
  3. E-mule problems
    От Penata във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 12-09-03, 12:09
  4. IGI 2 - Ati problems
    От Nistel във форум ИГРИ
    Отговори: 18
    Последно: 08-03-03, 01:17
  5. PAROLI POD DOS I OTHERS PROBLEMS
    От JEITY във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-02, 06:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе