Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпрос за дъно...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #1

    Въпрос за дъно...

    нещо "изпатка" вътре и след слагане на драйвера на видеото изгасва монитора и стои на стенбай! Махна ли драйвера всичко върви нормално. Сложих друга видеокарта същата работа, какво може да е гръмнало аз мисля, че е нещо по дъното. Някой да е имал същия проблем?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re: Въпрос за дъно...

    Каквото и да е "изпаткало" едва ли ще можеш да го оправиш сам (ако въобще може да се оправи). Така че най-добре занеси дъното на сервиз или направо си вземи ново...

    btw. какво е изпаткало, и как се е получило?

  4. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #3

    Re: Въпрос за дъно...

    Нямам представа, какво е просто по време на работа нещо трясна вътре в кутията и ми изгасна монитора, след което аз го рестартнах видях, че не запалва след изгряването на win-а и в сейв мод махнах драйвера. Всичко си тръгна, но без драйвер! Ще отива на ремонт, ако кажат мн пари за ремонта взимам ново няма начин!

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re: Въпрос за дъно...

    Странна работа Интересно от къде си го взимал този компютър, преди колко време и какво му е захранването?!
    А случаино да е имало нещо като гръмотевична буря неткогато е траснял, а ти да си на ЛАН нет. Или пук да сте ползвали някакви "високо консумиращи" електроуреди, бормашини, боилери... Нещо да е дало накъсо докато компютъра е работил....
    Не си дал никаква информация...

    Макар че както казах сам едва ли ще се оправиш. Поне може за следващия пък, да се предпазиш за да няма такива "инциденти"...

  6. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #5

    Re: Въпрос за дъно...

    Ами glowndark всичко си беше нормално, нямаше никакви предпоставки (дори и от изброените) за да се случи това! Значи захранването е 450 вата и ми го подари един приятел (който днес реши да си го иска), по-принцип е марково и не вярвам то да е направило проблема! Както казах и по-горе ще го водя на ремонт то май друго не става и аз наистина не вдявам за да си го оправя сам! Благодарско все пак!

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #6

    Re: Въпрос за дъно...

    Цитат Първоначално публикувано от MoPcKu
    нещо "изпатка" вътре и след слагане на драйвера на видеото изгасва монитора и стои на стенбай! Махна ли драйвера всичко върви нормално. Сложих друга видеокарта същата работа, какво може да е гръмнало аз мисля, че е нещо по дъното. Някой да е имал същия проблем?
    Аз съм имал подобен проблем, след токов удар windows отказваше да се зареди. Оказа се BIOS - при това дори не беше изгорял , просто беше минал на настройки по подразбиране и си беше пуснал вградените на дъното мрежова и звукова карта. Понеже аз имам допълнителни мрежови карти и SoundBlaster през PCI, се получваха конфликти, като win просто отказваше да стартира. След забраняването на вградените устройства от BIOS проблема се реши.

  8.  
     
  9. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #7

    Re: Въпрос за дъно...

    Аз направо съм потресен от този комп 3 години бачка като ненормален и започнаха проблемите
    ще ги отстранявам по някакъв начин...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за дъно ASUS и памет.
    От shveb във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 19
    Последно: 23-11-13, 12:41
  2. Въпрос за дъно - P4XP-X
    От InternetZombie във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 22-09-10, 22:27
  3. Въпрос за дъно и процесор
    От drago_tr във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 24-05-10, 19:14
  4. Нов въпрос за Процесор и Дъно
    От ReMiX във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-07, 14:18
  5. Въпрос за дъно Acorp 6zx85
    От tonion във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 06-11-04, 18:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе