Резултати от 1 до 9 от общо 9

Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    105
    #1

    Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    http://eu.computers.toshiba-europe.c...DUCT_ID=113623
    тази тук
    Цената е доста висока, за това се чудя дали си заслужава. С удоволствие ще чуя вашето мнение.

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    И колко е цената все пак?

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #3

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    тука в Бг го гледам малко над 4000

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    Днеска гледах едни лаптоп с подобни хататеристики на IBM Lenovo и беше малко над 3000лв. Друг е въпроса, че май Тошиба Текра си по яко от някакво си Леново.

  6. silverfox
    Guest
    #5

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    4000 лв ми се струват ужасно много за лаптоп... Пак ще спомена Холандия, ама там за 2000 евро видях лаптоп Acer с 20" дислей, Centrino Core Duo 2GHz, 1GB RAM, 120GB HDD с възможност за 2-ри в RAID масив, GeForce 7800 256RAM (не съм сигурен, но беше 7xxx), TV Tuner, DVD-Super Multy Drive и не знам си какво още...
    Тоя може да е с Quadro, ама си е с 14" дисплей.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    105
    #6

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    Относно цената - 3000 EURO без ДДС. Искам го с малък диспей точно с определена причина. 14" е максимума при който мога да работя в кола, както ми се налага. Сега съм с Toshiba Portege R100 и съм много доволен. Но на сегашния вече му свършва живота, протри се и т.н. Мислех пак да си купя Portege, сега е R200 около 1300-1600 EURO, но се замислих дали да не е Tecra-та.
    А относно да си купя Acer или оризилено от китайци лаптопче въобще не ми се занимава.
    Другата смешка е лаптоп с огромен дисплей. На мен ми изглежда като подводен самолет. Аз си нося лаптопа всеки ден пътувам с него и теглото ми е много важно. Ако си взема някоя тухла четворка ще ми се разтелят ръцете до коленете, а Tecra-та е само 2,53 кг.
    На оригиналня Tecra M5 119 които се продава му слагам още малко RAМ да стане с 1 GB и според мен ще е добре.

  8.  
     
  9. silverfox
    Guest
    #7

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    А това защо не го каза още в началото, а задаваш общи въпроси? И долколкото си спомням - пишеш, че си решил да го купиш и питаш за цената... а точно за това ставаше въпрос в моя пост - какво се продава за 4000лв (колкото предположиха хората, че струва Tecra-та). Не съм те карал да си купуваш Acer.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    122
    #8

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    Здравей!
    Изборът ти е отличен, след като не те притесняват и парите. Tecra-та е един от малкото компютри, които Toshiba все още си произвеждат сами (там нямат и избор. Това е бизнес класа за корпоративните им клиенти). Можеш да разчиташ на пословичното преди години качество на Toshiba.
    В момента обаче я няма налична и ще трябва да изчакаш за доставка. Ако сроковете не те притесняват бих те посъветвал да си вземеш машинката.
    Ще ти дам и съвет, с който можеш да постъпиш както намериш за добре . Добави й просто още 512 МВ и тогава наистина ще си безгрижен.

    Поздрави!!!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    105
    #9

    Re: Решил съм да си купя Toshiba Tecra M5 119 и имам въпрос?

    Само да кажа има наличности. Утре ще ходя да я видя и ако я харесам да я взема. Още oт началото смятах да е с 1 GB RAM.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какви зареждащи се батерии да си купя? Имам зарядно ВАРТА!
    От malttihristov във форум Друга битова техника
    Отговори: 14
    Последно: 25-10-18, 15:08
  2. Дилема Notebook TOSHIBA Tecra A2-109
    От VeNoMkiLLeR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 05-11-05, 19:34
  3. Помощ - CDта за Toshiba Tecra 9100
    От Dart2 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-05, 01:30
  4. Toshiba Tecra 750 - problem:((
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-01-05, 00:19
  5. Имам въпрос...
    От CreatoR във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 01-07-04, 10:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе