Резултати от 1 до 4 от общо 4

Amilo Pro 3505

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    82
    #1

    Amilo Pro 3505

    Здравейте, отдавна не съм се подвизавал тук. Имам една питанка за лаптопа от заглавието на темата. Купили го хората без Уиндоус, щото бил с 200 лева по-скъп, но не могат да му инсталират Уиндоус (нелицензиран разбира се). Със САТА диск е и няма флопи . Картинка, а? Различни лайв Линукси тръгват и си разпознават диска, но момето иска Уин. Рекох ще сглобя едно CD с вградени драйвери за САТА-та. Разпозна си харда, инсталира се и когато си рекох, че всичко е ОК - хоп рестарт. Не може да зареди нито в нормален, нито в безопасен режим. Зацикля и това. BSOD и точка. Същие модел го продавали и с Уиндоус и затова си мисля. че по принцип трябва да работи на тази машинка творението на Майкрософт. Ще бъда благодарен на някой съвет. Благодаря за отделеното втеме.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Amilo Pro 3505

    Цитат Първоначално публикувано от shell
    Здравейте, отдавна не съм се подвизавал тук. Имам една питанка за лаптопа от заглавието на темата. Купили го хората без Уиндоус, щото бил с 200 лева по-скъп, но не могат да му инсталират Уиндоус (нелицензиран разбира се). Със САТА диск е и няма флопи . Картинка, а? Различни лайв Линукси тръгват и си разпознават диска, но момето иска Уин. Рекох ще сглобя едно CD с вградени драйвери за САТА-та. Разпозна си харда, инсталира се и когато си рекох, че всичко е ОК - хоп рестарт. Не може да зареди нито в нормален, нито в безопасен режим. Зацикля и това. BSOD и точка. Същие модел го продавали и с Уиндоус и затова си мисля. че по принцип трябва да работи на тази машинка творението на Майкрософт. Ще бъда благодарен на някой съвет. Благодаря за отделеното втеме.
    Нямаш ли някакви конфигурации от биос, има ли сървиз партишън, дай повече инфо и си пусни един сърч за преинсталация в/ху модела ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: Amilo Pro 3505

    с n-lite ли си направи Win?
    аз така направих и всичко заспа
    другия начин е извадих харда и го боцнах на десктоп компа си , и там пуснах инсталацията , след първия рестарт върнах харда обратно и това беше !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    82
    #4

    Re: Amilo Pro 3505

    Всъщност още снощи се оправих. Оказа се, че в Сряда като съм вграждал драйверите съм пресолил манджата и различните драйвери явно са скапвали нещата при зареждане. Сега всичко си работи на 6. Благодаря за отговорите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам матрица за FS Amilo Pro V2030
    От glowndark във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 13-02-13, 10:51
  2. Fujitsu Siemens Amilo Pa 3553
    От si0s във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-11, 19:09
  3. Купувам зарядно за FS Amilo PA3553 20V 4.5A
    От yanko78 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 17-10-11, 10:18
  4. Клавиатура за Fujitsu-Siemens amilo pro v 20
    От econt във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-07-10, 12:04
  5. FSC AMILO Pro V3505
    От taipan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-02-07, 00:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе