Резултати от 1 до 8 от общо 8

Препоръчайте добра памет ДДР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #1

    Препоръчайте добра памет ДДР

    След като стана ясно че ми се дъни ХиперХ_са, моля препоръчайте ми читава памет.
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #2

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Коя е добра, доста зависи от дъното.

  4. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #3

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Цитат Първоначално публикувано от Popkaro
    След като стана ясно че ми се дъни ХиперХ_са, моля препоръчайте ми читава памет.
    Благодаря.
    Corsair - вносител е Солитрон СД, също предлагат Patriot и Samsung (512MB) които също са много добри.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Благодаря за препоръките. Предлагат ми туинмос по около 100гущера за гига. Има ли оплаквания от тази марка, защото оставам с впечатлението че зависи много на каква бройка ще попаднеш.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #5

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Здрасти, аз непрекъснато работя с такива памети и бих те посъветвал да не си взимаш - PQI. Памети като Twinmos i MDT, Kingston, V-data - стават. По добрите са Crossair. Ako държиш на качеството си вземи последния вид. Това е от мен. Чао и успех

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Цитат Първоначално публикувано от deveca
    Здрасти, аз непрекъснато работя с такива памети и бих те посъветвал да не си взимаш - PQI. Памети като Twinmos i MDT, Kingston, V-data - стават. По добрите са Crossair. Ako държиш на качеството си вземи последния вид. Това е от мен. Чао и успех
    Тука ме уби  - Я ми докажи защо PQI не е хубава а Кингстон е по-добра
    ела давидиш как PQI CL2,5  тръгва от раз на CL1 , s 36m гаранция е - докато Кингстон вече е мъка - 24м гар. и е доста калпава - виж малко теми във форума за проблем с нови дъна и процесор - 70 % от проблемите е с памети кингстон , а с PQI  не се оплакват! ( в случая @Popkaro се оплаква от Кингстон Хипер Х )
    V-data е евтиния варинат на А-дата и вече ми е става жално - незнаещ да дава глупави съвети  особено за нисък клас памети - ( V-DATA, MDT , Kingston). А-ДАТА , PQI i Twinmoss са в един ранг според мен( среден клас)  . Corsair е едно ниво над тях, но не си заслужава- там вече може и към OCZ да се насочиш.


    @PopKaro - предпочитам Twinmoss пред Corsair. Това е лично предпочитание , не мога да го обясня логично и адекватно - просто я харесвам тази марка и толкова.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #7

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Позволявам си да споделя и моето мнение:

    1. V-Data - ефтини и куци. 4 "срещи" с тях - 5 проблема (след смяна пак същия проблем);
    2. MDT - 20:0, без проблеми, добри тайминги (честно казано напоследък ползвам само такива);
    3. PQI - срещи само с SDRAM, без проблеми;
    4. Kingston - малко срещи, без проблеми;
    5. Kingmax - същото, забелязах само, че има несъответствия между маркировката (2.5) и това което дава Everest-а (3.0);
    6. A-Data - малко срещи, без проблеми;
    7. Twinmoss - 10:1 (едната явно беше куца бройка, не тръгна на 8 дъна (!), а в сервиза тръгва (?!), добре, че са ми приятели, та ми я смениха. В къщи на единия комп ползвам двойка за Dual Chanel;
    8. Elixir - малко срещи, без проблеми;
    9. Samsung - 8:1, явно попадение на куца бройка.

    Като се замисля повече, май с това съм се срещал в последните 4 години.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #8

    Re: Препоръчайте добра памет ДДР

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    чакай бе Mr.TECHNO,до колкото ми е известно Kingston дават доживотна гаранция, ,преди време ми бяха гръмнали две пръчки и веднага ми ги смениха.
    Прав си но това е от производителя. Много зависи от къде точно ще си ги купиш. Мойте мърлячи дават само 12 месеца на какъвто и да е хардуер(изводът е да не купувам повече от тях, но елате ми намерете някой по свестен в Дубай...всичките са един дол дренки).
    Благодаря за съветите. Към 10 отивам да пазарувам и най вероятно ще е туинмос. Корсара, Оцз и Кингстън трябва да ги чакам цяла седмица а вече ми додея от тоз Пентиум 3:-))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 05-01-15, 18:09
  2. Препоръчайте добра бърза флашка памет 8 гига ...
    От estqwerty във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-08-13, 16:55
  3. CPU поддържа памет до 1866. каква памет да сложа.
    От divxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 27-06-13, 15:11
  4. Отговори: 20
    Последно: 13-06-06, 16:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 07-11-05, 08:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе