Резултати от 1 до 6 от общо 6

От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

    Някои запознат ли е от къде мога да намеря свестен лаптоп втора ръка? Препоръчаите ми някоя фирма....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

    Здрасти!
    Относно лаптоп втора ръка, лично аз не бих те посъветвал да си купиш, освен ако не ти изпадне от някъде доста изгодно т.е. познат или фирма на познат да ги подменят.
    Ако си купиш втора ръка, ще е с изтормозена батерия и стар като параметри. Зависи и за какво ще го използваш, и до каква цена. Наскоро за един познат търсиш и му намерих за под 1000лв, с ДВД писачка, 40ГБ хард и 256 рам, доста добре работи.
    Напиши по добре за какво ще го изпозлваш и до колко пари горе долу.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Някои запознат ли е от къде мога да намеря свестен лаптоп втора ръка? Препоръчаите ми някоя фирма....
    Започни първо с това от кой град си и какво смяташ да правиш с лаптопа. Скоро една софийска фирма беше внесла IBM ThinkPad T23 PIII 1.13GHz(SpeedStep), 512 RAM, 30 GB HDD,14" TFT, рециклирана батерия ......на клиентска цена 750 лева. Лично аз продадох на няколко познати и хората са си доста доволни от придобивката.
    Колкото до моето становище всичко зависи за какво ще се ползва. Новите лаптопи (особенно ефтините модели) ми изглеждат малко нескопосани.Ефтина пластмаса, много проблеми с вентилатора който охлажда процесора, слаби батерии. Ако си търсиш нов лаптоп оглеждай се за нещо над 1700 левa.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #4

    Re: От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Някои запознат ли е от къде мога да намеря свестен лаптоп втора ръка? Препоръчаите ми някоя фирма....
    наскоро и пред мен излезе тази дилема... от няколко месеца търся подходяща оферта почти всеки ден , но въпреки , че са втора ръка - пак не ти излизат особено ефтино ... ще ти препоръчам няколко сайта ,но не очаквай нещо особено ...
    има мн абсурдни оферти на хора , които си мислят , че само защото лаптопа им бил мн. запазен цената му може да лети в облаците - най - добрата оферта , която са ми правили е П3 600 , 256 Мб, 10 ГБ ,8 мб видео за 400 лв с полу работеща батерия - около 30 мин.
    http://www.notebook-secondhand.com

    http://dalavera.net




  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re: От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Започни първо с това от кой град си и какво смяташ да правиш с лаптопа. Скоро една софийска фирма беше внесла IBM ThinkPad E21 PIII 1.13GHz(SpeedStep), 512 RAM, 30 GB HDD,14" TFT, рециклирана батерия ......на клиентска цена 750 лева. Лично аз продадох на няколко познати и хората са си доста доволни от придобивката.
    Колкото до моето становище всичко зависи за какво ще се ползва. Новите лаптопи (особенно ефтините модели) ми изглеждат малко нескопосани.Ефтина пластмаса, много проблеми с вентилатора който охлажда процесора, слаби батерии. Ако си търсиш нов лаптоп оглеждай се за нещо над 1700 левa.
    Добре, но не споменал нито фирма, нито сайт... Как мога да се свържа с тях?

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: От къде може да се купи свестен лаптоп? (втора ръка)

    фирмата в София е Квант Сервиз. Ето и сайта им. Цените са в лева с включено ДДС.
    http://www.kvantservice.com/prices.php


    не гледай нищо различно от IBM или Toshiba Tecra

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Къде в София може да се види и купи SONY 40W4000 ?
    От vazmutenuser във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-06-08, 15:35
  2. Каска за мотор втора ръка
    От Smurfa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 17-03-07, 12:08
  3. Отговори: 9
    Последно: 04-01-07, 12:35
  4. s.939 от къде може да се купи ?
    От kafka във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 05-02-04, 23:07
  5. въпрос за 21" втора ръка...
    От Pa3KaTaH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-03, 09:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе