Резултати от 1 до 9 от общо 9

Проблем mp3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #1

    Проблем mp3

    Та значи вчера получих мп3 плеър 1гб и реших да го подкарам на компютъра чета опътването пише че драйвърите за само за 98 а аз съм с ХР викам добре без драйвъри е не става без драйвъри имам 6 активни УСБ порта на нито едно не тръгна пробвах с драйвъри пак нестана унинсталирах всичко пробвах пак без драйвърите нестана и така 3часа загубени в опити 2 пъти ми се появиха файловете в мп3ката за секунди след, което всичко изчезва и пак така проблема ми не беше че не излиза Removable Disk излиза си всичко точно влизаш вътре пусто неможеш да правиш нищо вкарах му два ритника на пц-то и го оставих след няколко часа ей така на пук реших да го пробвам отново вкарах го влязох всичко 6 точки качих филм даже отидох на двд-то го пуснах изгледах филма послушах музика добре си викам върнах се пак го забодох излезе си всичко изтрих си филма записах нов изгледах го пак се върнах пак го боднах изтрих филма записах нов и си легнах неска изгледах и 3тия филм, който му бях наврял и реших да го трия вкарвам го излиза ми долу иконката с стрелкичката излиза и в my computer ,Removable Disk J: обаче вътре пусто.ПОМОГНЕТЕ ХОРА не искам да изгубя още 3 часа в напразни опити сега през 5 мин сменям портовете с надеждата да се появи някоя папка вътре ама няма.Невярвам да е от плеъра понеже нито един път не направи проблем на двд-то а още предния ден като го мъчех един път ми излезе грешка I/O и до колкото разбрах има някакъв конфликт бърка се компютъра с друго устройство.незнам вече какво да го правя

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Проблем mp3

    Чудесно и много ясно си описал всичко, ако не беше се разводнил в идиотски подробности, забравяйки да си кажеш основните неща като версията на Windows и вида на MP3 плеъра, можеше и някой да разбере за какво иде реч, че да се опита и да ти помогне.
    М/у другото, ти преди да го извадиш от компа, даваш ли му Safely Remove Hardware

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #3

    Re: Проблем mp3

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    ...
    М/у другото, ти преди да го извадиш от компа, даваш ли му Safely Remove Hardware
    Аз го вадя директно (флаша, а не ...) и без Safely Remove Hardware.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #4

    Re: Проблем mp3

    windows XP pro със SP2 а мп3ката не и знам марката пробвал съм същата 1:1 само че с 256 и си работи без проблем. Иначе представлява нещо като този http://i22.ebayimg.com/02/i/000/80/64/05ab_2.JPG

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #5

    Re: Проблем mp3

    никой ли няма с отговор?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #6

    Re: Проблем mp3

    Цитат Първоначално публикувано от krazzz
    никой ли няма с отговор?
    Az imam - polzvame tri ot su6tiqt vid i nqma nikakvi problemi sus USB2 , otvori si knijkata za dunoto i vij kide da si zaredi6 USB driveri ot proizvoditelq na dunnata platka(chipset)...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #7

    Re: Проблем mp3

    и това пробвах без успех

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #8

    Re: Проблем mp3

    Цитат Първоначално публикувано от krazzz
    и това пробвах без успех
    Ами тогава имаш конфликт със имената на устройствата (мапнати мрежови дискове?), ако не си наясно питай някой да ти го оправи ...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #9

    Re: Проблем mp3

    подскажи как да се направи това че никой немога да хвана

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе