Резултати от 1 до 6 от общо 6

Съвет за лаптопToshiba

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    30
    #1

    Съвет за лаптопToshiba

    Вече се чудя какво да правя ,втора употреба ли ,нов ли,но май съм решил да взема тази Тошиба http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=512285 .Та кажете какво да правя,че вече полудях от информация.

    P.S. Пък ще почерпя

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: Съвет за лаптопToshiba

    Поне напиши за какво искаш да го ползваш.
    Ако те задоволява "шерната" видео-карта - купувай.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    30
    #3

    Re: Съвет за лаптопToshiba

    Ще го плзвам оснвно за работа в офис, за интернет ,може и за филми от време на време. За игри НЕ.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Re: Съвет за лаптопToshiba

    Radeon Xpress 200 up to 128 MB e задоволителна шерната карта за не-геймъри. То геймър с лаптоп в нашите условия си звучи комична ама....
    Тая карта е едно от най-добрите шернати решения за лаптоп в тоя ценови диапазон

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #5

    Re: Съвет за лаптопToshiba

    Цитат Първоначално публикувано от dilianclima
    Ще го плзвам оснвно за работа в офис, за интернет ,може и за филми от време на време. За игри НЕ.
    Купувай.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    Re: Съвет за лаптопToshiba

    Aз съм с Тошиба M70 SR2 -Celeron 1,6MHz Ram 512Mb - като му лепнах още 1 банка 512МВ със съдейстието на М-r Techno., хард 100GB. Видеото е същото / Radeon Xpress 200 up to 128 MB / . Ползвам го за интернет, филми, офис , лепнал съм му складова програма, на която всеки ден си слагам пач с последните изменения. Мога да си следя продажбите, цените, контрагентите и т.н. Имам инсталирани и и ePer - че, ЕТОС, ЕТКА и Vag com.Oстана да си купя и USB кабел преходник за Vag com- а.
    На мен ми върши работата за която съм го взел и съм доволен. Само, че моят е от Канадско и беше на 1-2 месеца като го взех / Има си лицензионен Вин Хоме.
    През ноември декември обикалях да вземам 2ри лаптоп , но се отчаях от изработката на предлаганата Тошиба / L30 134 в "ТМ-т " и "ТП-с" .
    И пластмасата и дизайна е направо дървен - няма нищо общо с Тошиба M70 SR2 от Канада . Понеже канадката съм я запаметил и като само погледнха L30 134 се отчях от нея. Ама нищо нищичко общо -направо грозотия.

    След Н.Г . купих от Метро НР 7400 с Intel Core 2 Duo T5500 /1,66MHz ram 512MB/667 Mhz ,80GB hard без Вин. Като си взех ДДС то ми излезе 1300 лв. М-r Techno пак се намеси и скоро ще го тормозим за 1 Рам че.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 00:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  3. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 12:26
  4. Съвет за UPS
    От IBANEZ_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-03-07, 13:01
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе