Резултати от 1 до 10 от общо 10

Спешно търся LCD монитор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    28
    #1

    Спешно търся LCD монитор

    Здравейте! Спешно се нуждая от монитор. Вчера дъртото СТХ CRT нещо сдаде багажа. Цяла нощ четох из разни руски форуми теми за LCD монитори и така и не можах да си избера нищо.
    Значи нещата стоят така:
    1.Разполагам с 550-700 лв.
    2.Работя с монитора около 8-9 часа на ден.
    3.Използвам го 50% за игри, 40% интернет и 10%филми.
    4.Колебая се дали да е широкоекранен или не.
    5.Минимум искам да е 19"

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2

    Re: Спешно търся LCD монитор

    SAMSUNG SM-960BG (LS19HJDQFK)

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    272
    #3

    Re: Спешно търся LCD монитор

    Philips ... примерно 190X7 (даже е с колонки)

    хубавото на Philips е, че имат Zero Pixel Warranty плюс голямата гаранция (която даже май беше и международна - една синичка такава ...)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    28
    #4

    Re: Спешно търся LCD монитор

    О, мерси за колонките но ми е интересно те за какво са. Представям си какво качество на звука изкарват.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #5

    Re: Спешно търся LCD монитор

    Belinea 1980S1 p-mva, горе долу читаво ТФТ за малко пари. Май в ценови клас 700лв тва е най доброто, поне за мене, става горе долу за игрици. Самсунгите и Филипсите с подобни матрици са с по 200 лв отгоре.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    28
    #6

    Re: Спешно търся LCD монитор

    Днес гледах един 19" iiyama ProLite E480S-B 652.80 лв. с ДДС. Хареса ми на външен вид а и от прочетеното на сайта мисля че ще ме удовлетвори. Някой има ли мнение за този монитор
    А между другото как стои въпроса с гаранцията на Beliniea

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #7

    Re: Спешно търся LCD монитор

    уф, и аз се заглеждам за LCD - засега съм се ориентирал към един 17 инча SAMSUNG със Zero Pixel Warranty за 389 лв, ама днес видях и един 19 инча хюндай само за 399 лв и 5 мсек реакция..... (има други в същия горе-долу ценови клас...ACER, BENQ, BELINEA, NEC, PRESTIGIO И Т.Н....)

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #8

    Re: Спешно търся LCD монитор

    Цитат Първоначално публикувано от ivanivanivan
    Днес гледах един 19" iiyama ProLite E480S-B 652.80 лв. с ДДС. Хареса ми на външен вид а и от прочетеното на сайта мисля че ще ме удовлетвори. Някой има ли мнение за този монитор
    А между другото как стои въпроса с гаранцията на Beliniea
    прочеи малко за видовете матрици и тогава ще добиеш представа за кое си заслужава да се дават пари, отиди и виж в некой приятел който има ТФТ и го погледай няколко часа за да видиш слабите му страни и сам прецени дали си склонен на компромис.
    Модела на Ияма който си дал си е с ТН матрца , няма DVI и е с 260 000 цвята. Все пак е добре да го видиш как работи ако си решил да го купуваш.
    Белинята която която препоръчах е "малко по-различна" и е по евтина даже, ако може виж и нея дали ти допада

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    165
    #9

    Re: Спешно търся LCD монитор

    Подкрепям Colonelo за Белинеата (заради матрицата) и аз вече мога да предложа ACER AL1951CS Gamers Line и е с CrystalBrite

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #10

    Re: Спешно търся LCD монитор

    Цитат Първоначално публикувано от ivanivanivan
    Днес гледах един 19" iiyama ProLite E480S-B 652.80 лв. с ДДС. Хареса ми на външен вид а и от прочетеното на сайта мисля че ще ме удовлетвори. Някой има ли мнение за този монитор
    еми аз се снабдих ето с този вчера, и за сега - вече 1.5 дена - съм доволен: http://www.plesio.bg/product.php?pro...section_id=892

    няма умрели пиксели...въпреки, че се ми се привидяха черни точки, все едно някои от тях се включват*изключват със закъснение, ама може някакъв артефакт да е...освен това се стремя вече да не кихам или кашлям върху дисплея, за да не ми се появяват "умрели пиксели"

    лошото е, че сега xvid филмите се представят с ужасно качество...дали причината не е, че не съм сложил още DVI кабел?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешно!! Търся USB драйвер под NT4.0
    От g_velev във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 04-12-07, 10:53
  2. много спешно търся URL ! ! !
    От smarty във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 19-01-04, 14:59
  3. спешно търся информация
    От rinpoche във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-03, 18:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе