Резултати от 1 до 4 от общо 4

HELP-kachvane na voltaja na CD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #1

    HELP-kachvane na voltaja na CD

    Nemoga da namerq na CD-to si (ACER 50x)kude se namira tova deto se buta da mu se kachi voltaja (kak se kazvashe takova kraglo kato bolche i se vurti)

    Ako moje nqkoi koito go e pravil da obqsni

    Bih se opravil i sys podrobna shema (nqkoi ako znae plz da mi kaje site s podrobni shemi na sqkakv hardware)



    Iakomir Iakov [Rousse]




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #2

    HELP-kachvane na voltaja na CD

    Ами тример потенциометър му викат някои,но как му викат не е толкова важно.Обикновено се намира върху самата оптика и е съвсем мъничко.Не съм сигурен и дали качва напрежението на лазера или го фокусира....

    Има модели които нямат такова нещо.Освен това пипането му рядко помага(това са само мои впечатления) или ако помогне то е за кратко.

    Съжалявам но повече от това не мога да ти помогна.Не съм ръчкал много сидита:-))




  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    HELP-kachvane na voltaja na CD

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Nemoga da namerq na CD-to si (ACER 50x)kude se namira tova deto se buta da mu se kachi voltaja (kak se kazvashe takova kraglo kato bolche i se vurti)

    Ako moje nqkoi koito go e pravil da obqsni

    Bih se opravil i sys podrobna shema (nqkoi ako znae plz da mi kaje site s podrobni shemi na sqkakv hardware)



    Iakomir Iakov [Rousse]





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>Какво му има на CD-то



    http://julmin.hit.bg

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #4

    HELP-kachvane na voltaja na CD

    Popkaro

    namerih go az oshte na syshtiq den prsoto ne misleh che to e vyprosniq potenciometur no se usetih. Obache ot liubopitstvo otvorih kapsulata (ako taka moje se ne areche) na optikata koqto beshe pokrita po ugulchetata s silikon i se chuuu CSSSS sqkash e bila vakumirana. Predpolojih che sym q skapal



    Julian

    ami cdto mi e precakano raboti kogato iska i mi kazaha che se optikata si otiva i da i uvelicha voltaja taka shte poraboti izvesni vreme i shte se sduha suvsem, stava duma za 2 3 meseca. Btw towa mi go kaza kompetenten chovek.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе