Резултати от 1 до 2 от общо 2

Solaris на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    82
    #1

    Solaris на лаптоп

    Има ли някой модел лаптоп, на който да върви Соларис? Сега знам, че много хора ще скокнат да ме поучават, че видиш ли Соларис е сървърна ОС, но моята борба с Юниксите е предимно да ги направя употребими декстоп системи. Пък откакто на старата машина видях как Звездния Офис лети на Соларис 10, съм се навил доста на слънчевата ОС, но това ми дъно не е в HCL А и не съм единствен на света, който мисли, че Соларис става и за десктоп :
    "Solaris has a lot of things going for it, but Linux is going to be a challenging competitor unless Sun can expand the scope of Solaris to encompass more of the market. They need an attractive desktop OS and a powerful workstation OS to go along with the the server OS that sells the hardware and services. The OS is not a niche product that can be targeted to a particular market segment. It's a brand that is central to the vendor's systems strategy and a set of technologies that must be widely used and supported throughout the industry."
    Това не съм го писал аз.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Solaris на лаптоп


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 24-06-14, 11:43
  2. Evolve Solaris Въпроси
    От Plamen Vaglenov във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-13, 17:09
  3. Отговори: 1
    Последно: 14-03-12, 15:31
  4. Solaris 8?
    От bingo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-03, 08:58
  5. Трябва ми Solaris 9
    От smarty във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 21-08-03, 14:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе