Резултати от 1 до 5 от общо 5

help: Flash Voyager 2GB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #1

    help: Flash Voyager 2GB

    Значи имам една от гореспоменатите играчки и напоследък зазпочна да ми прави проблеми (на около 2 месеца е). Един път компа си я разпознава и всичко е супер, а друг път отказва и чак след неколко кратни опити играта става....лошото е че се получава вече на две машинки и започвам да се дразня....кажете някакви идеи как да решим проблема.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: help: Flash Voyager 2GB

    Нищо чудно и дефектна да е. А нищо чудно и нещо да им има на 2-те машинки, на които я слагаш. Пробвай и на 3-та. В компютърният свят, терминът "има-нема" не вещае нищо добро. Може да я върнеш в магазина, откъдето си я взел, за да я тестват. Ако установят повреда, ще ти я сменят с нова.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #3

    Re: help: Flash Voyager 2GB

    Лошото е че това точно 'има-нема' ВИНАГИ има когато правиш рекламация...ще дочакам хептен да се скапе пък тогава да имам 100% дефект...че как ги тестват ми е ясно - един път и ако работи ок...ако не работи тестват докато проработи и пак няма проблем

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: help: Flash Voyager 2GB

    Не е точно така. Имат си инструменти за тестване и могат да установят дефектни зони в паметта, независимо дали паметта се води за "работеща в момента". Това е нещо като при цикъла и бременността при жените - липсата на цикъл не значи непременно, че жената е бременна...


  6. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #5

    Re: help: Flash Voyager 2GB

    Освен отзивчивост и професионална подготовка, тук прозират и завидни знания за един първокурсник в семейния университет!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kак се интегрира Flash във Flash
    От De4ev във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 0
    Последно: 04-09-06, 21:29
  2. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15
  3. Flash Get
    От Tyna във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 23-01-05, 18:51
  4. Flash IDE
    От ASM във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-03, 11:26
  5. USB, Flash, etc
    От fori във форум Linux
    Отговори: 9
    Последно: 08-09-03, 10:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе