Резултати от 1 до 14 от общо 14

евтина конфигурация ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #1

    евтина конфигурация ?

    разполагам с 550 лв като трябва да направя конфигурация с DVD - RW , около 80 GB HDD , и 512 MB RAM , като конфигурацията трябва да вкл. и LCD монитор ... търсих тук там ама толкоз еВтино нещо май неможе да се спретне

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: ефтина конфигурация ?

    Със сигурност не може ! Дори на себестойност нещата които искаш да сложиш ще дойдат по-скъпо.
    Варианта е да си ги търсиш втора употреба. Нови е просто мисия невъзможна (още повече ,че цените на TFT мониторите скочиха)

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #3

    Re: евтина конфигурация ?

    м,да ще се търси нещо втора ръка , ама лцд-то трябва да е ново , засега най ефтиното , което намерих беше някакъв маг за 270 лв някакви идей за по тънки предложения ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: евтина конфигурация ?

    както и друг път съм питал: За какво ще го ползваш този компютър?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #5

    Re: евтина конфигурация ?

    той не е за мен , а за едни познати , които за първи път ще си купува , инак имат опит от училище , колкото и аь е ... те ми казват , че искат за игри и нет , опитах се да им обесня , че малко трудно ще се играят по новите игри ама , както и да е , толкоз имат за pc

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: евтина конфигурация ?

    Ако под игри разбират Пасианс, покер и прочее - ще стане с един P 1.2 - 1,8 MHz, същото ще им е тамън за филми и нет, ще им излезе 150-200 лв с ДВД записвачката, взимат си и един монитор за около 300 лв и след 2 месеца ще сменят компютъра, защото вече ще са разбрали че тези игри дето искат да играят искат и $$$ ))

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: евтина конфигурация ?

    ...имам 965 лева и искам да си купя кола, ама да е много запазена, и да изпреварвам на магистралата поне 3-литровите аудита

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #8

    Re: евтина конфигурация ?

    еми тъй си е няма начин това да се направи , виж ако не беше лсд , а црт е по възможно май

  11. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #9

    Re: евтина конфигурация ?

    Мисля че тази тема ще е доста полезна за изборът ти
    http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=112201

    edit: Набързо успях да намеря този чисто нов монитор на цена 264лв. с ДДС. (предполагам че ако се поинтересуваш можеш да намериш и по-евтино)
    http://www.dps-bg.com/item1470.html

    Вариантите ти са 4:
    1.Дават още 70 лв. и получават оптимална, НОВА конфигурация с гаранционна подръжка: 350-360лв. за ПЦ и 264лв. за монитор. (най-добрият вариант за теб и за тях)
    2.Осакатяваш пц-то до немай къде. (има да те псуват после "тоя ши*ан комп, уж нов, пък едвам крета")
    3.Купуваш пц на старо за 200-250лв. (много лош вариант, ако твойте познати нищо не разбират от компютри и ако нещо се скапе се сещаш кой ще е виновен )
    4.Навиваш ги за първото

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: евтина конфигурация ?

    братче, гледай сега как стоят нещата:

    искаш LCD - трябва да имаш видео за игрите за native резолюцията му. колкото по-голям монитор - толкова по-мощна

    за да използваш потенциала на мощното видео ти трябва бърз процесор и респективно рам, в който да се развихри

    като имаш горното предвид задаваш въпроса: "кои игри искаш да играеш?" на въпросния субект, гледаш както искат въпросните игри и после правиш машината

    по въпроса за темата в hardwarebg - видеото 6100 е идеално за всяка джитка с quake3 и UT engine-ите, но в общи линии нищо след това...

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #11

    Re: евтина конфигурация ?

    еми те си нямат представа какво изобщо ще правят на него ама ... предполагам ще искат да джиткат нфс ъндърграунд - най много, на един познат му върви на гф 4 128 , ама си нямам представа тази 6100 дали има такива възможности , туй мониторче е доста добър вариант , предполагам ако не беше толкова марково сигурно може и някъква 15' до към 210 лв да се намери , е ще гледам да не е натив резолцията , вчера си взех нативе монитор 20 , още не съм го изпробвал ама нзн моето 6600 гт как ще се справи с него

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #12

    Re: евтина конфигурация ?

    Тук има един за + 100 лв. Не съм сигурен дали ще има по-добро и то на едно място. С видео картата препоръчана от FearMe  + 24 за компа и 36 за монитора (гаранция). Случайно в офиса ми попадна някъв техен каталог.
    www.gss.bg
    Добавено: не виждам обаче офертата от каталога , не знам каква е причината но беше това:

    CPU: SEMPRON64 2800+/1000/128kb/s.AM2
    MB: GEFORCE6100SM-M/s.AM2/DDR2/PCI-E/SVGA/SATA2
    HDD: 80GB/7200 SATAII
    RAM: DDR II 512MB/800 MHz
    VGA: GeForce n6100 on board
    ODD: DVD+/- RW NEC AD-5170A silver

    + клавиатура , мишка и 17 " TFT SM740N/5ms/ultra slim

    а , и видеото е онборд

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #13

    Re: евтина конфигурация ?

    тва е добра оферта , предполагам че ако рама е на 533 и ако монитора е 15 ще падне още някой лев освен да ги питам , инак ми звучи добре , че и гаранция си има идеално ...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #14

    Re: евтина конфигурация ?

    15 инчов монитор нов ще намериш, ама следващият сезон. А ако са тръгнали за втора употреба, по-горе ти казах вариантите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам някои части и грамофон Нумарк
    От Braikov във форум Приключили продажби
    Отговори: 10
    Последно: 21-03-13, 12:30
  2. София Аудио Център-чакате си и това е!
    От kristian_nk във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 04-11-11, 18:26
  3. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  4. Отговори: 0
    Последно: 06-07-09, 05:34
  5. Продавам компютърна конфигурация
    От silverfox във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 20-09-06, 10:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе