Резултати от 1 до 11 от общо 11

София Аудио Център-чакате си и това е!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #1

    София Аудио Център-чакате си и това е!

    Пиша за да си имат и други техни клиенти едно на ум Мен ме загубиха вече като такъв.
    Закупих си колони от тях,като центъра го нямаше в черно,но ме увериха,че до 3-4.10.2011г. ще дойде новата им поръчка и ще си го получа.Казах ок,платих всичко и започна чакането.От 3-4 стана другата седмица,после пак другата със сигурност ,т.е сега,а днес разбрах,че ще е другата пак със сигурност.Няма да обяснявам колко е гот да те правят на луд,защото ако знаех,само него щях да си го поръчам от Англия примерно,и щях да съм забравил вече,че чакам нещо.Но с тези убеждения за всяка следваща седмица .............,а от 4 май ще отидем на 24 ,ако дойде все пак другата.
    Имайте си едно наум,като купувате нещо от там и ви убеждават как другата седмица ще е тук!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Искай си парите. Иначе понякога наистина има забавяне. Като търговец ти казвам че от чужбина и особено корабния транспорт от Азия сроковете са много относително нещо. Последната ми пратка се забави с три седмици, спедитора обърка едни сметки, митницата също ни замота и т.н.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #3

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Ако беше в това проблема,ок.Но дочух,че заради клиент,който се забавил с капаро (явно доста се е забавил) се забавят нашите поръчки,защото не съм само аз.За сметка на познат на шефа, явно ни прецакаха нас Бих ги върнал,ако знаех навреме,че ще чакам месец,а сега ако ги върна,пак трябва да чакам доставка,като си ги поръчам аз от UK примерно.Надявам се този път да не ме правят пак на луд,но до вторник,ще се разбере.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #4

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Цитат Първоначално публикувано от kristian_nk
    Ако беше в това проблема,ок.Но дочух,че заради клиент,който се забавил с капаро (явно доста се е забавил) се забавят нашите поръчки,защото не съм само аз.За сметка на познат на шефа, явно ни прецакаха нас Бих ги върнал,ако знаех навреме,че ще чакам месец,а сега ако ги върна,пак трябва да чакам доставка,като си ги поръчам аз от UK примерно.Надявам се този път да не ме правят пак на луд,но до вторник,ще се разбере.
    Само да попитам ако е удобно, защото и аз за малко да им стана клиент на "изчакване"....
    Какви тонколони си си поръчал?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #5

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Ами става въпрос за Монитор Аудио център,който май утре ще е тук.От 5.10 отидохме на месец чакане.А аз ги поръчах на 15.09.Ама така е в БГ.Лошо няма да си им клиент,ако имат наличност,НО ако ти кажат до седмица две,ще е тук,ей тогава внимавай.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #6

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Най накрая си взех центъра получих един диск тестов на денон,флашка и химикал като извинение за забавянето.Но това си беше инициатива на момчето там.Така,че това е случката там,дано няма други като мен

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    8
    #7

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Колеги,може би всичко се дължи на лошия късмет и карма на колегата КРИСТИЯН....,аз например мога да споделя само положителните си впечатления и опит с горепосочената фирма СОФИЯ АУДИО ЦЕНТЪР.Пък и ако човек се рови из БГ форумите,ще намери доста интересни писания на същия КОЛЕГА ,от които се подразбира доста за нивото на техническата му '" МИСЪЛ"....ЖЕЛАЯ МУ ОТ СЪРЦЕ УСПЕХ И КЪСМЕТ!!! ЗАНАПРЕД да трупа опит и пари и да си купува все по висок клас играчки от които да се чувства щастлив и хармоничен
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1320229739[/time]_________________________________________________

    P.S : НАИСТИНА ДАНО ДА НЯМА ТАКИВА ТОЧНО КАТО НЕГО , ДАНО....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #8

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Колега,нещо не ти разбирам поста?!?
    И какво общо има в колко форума съм регистриран (които между другото са три,и пиша само тук,там само споделих опита ми със САЦ).
    А какво общо има "техническата ми мисъл" с темата?
    Цитат Първоначално публикувано от ангх
    P.S : НАИСТИНА ДАНО ДА НЯМА ТАКИВА ТОЧНО КАТО НЕГО , ДАНО....
    Ами и аз искам да няма такива като теб,но уви ......

    Нещо не разбирам,кое от написаното от мен,те кара да ме обиждаш и да ми правиш намеци,но явно на твоето ниво е така.
    Поне се обосновавай,като пишеш нещо.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1320340920[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от ангх
    Колеги,може би всичко се дължи на лошия късмет и карма на колегата КРИСТИЯН....,аз например мога да споделя само положителните си впечатления и опит с горепосочената фирма СОФИЯ АУДИО ЦЕНТЪР.Пък и ако човек се рови из БГ форумите,ще намери доста интересни писания на същия КОЛЕГА ,от които се подразбира доста за нивото на техническата му '" МИСЪЛ"....ЖЕЛАЯ МУ ОТ СЪРЦЕ УСПЕХ И КЪСМЕТ!!! ЗАНАПРЕД да трупа опит и пари и да си купува все по висок клас играчки от които да се чувства щастлив и хармоничен
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1320229680[/time]_________________________________________________

    P.S : НАИСТИНА ДАНО ДА НЯМА ТАКИВА ТОЧНО КАТО НЕГО , ДАНО....
    Колега,вчера нямах много време а и се надявах да се обосновеш,но както виждам нещо мълчиш.За това искам само да допълня,че за мен хармонията и щастието не са свързани с предмети.Щом за теб е така,мога само да ти съчуствам.
    А начина по който защитаваш САЦ е много смешен.Не знам дали ти плащат или просто си вярваш,но определено имаш проблем.Аз бях напълно обективен със случката,но как се усмелявам аз да говоря,за твоя любим магазин .И тук си пролича високата ти техническа мисъл,да оплюеш човека,все едно той е виновен.Но това, ти трудно ще го асимилираш с ВИСОКОТО си ниво
    Обективност и обосновка,са непознати думи за ТЕБ!

    Цитат Първоначално публикувано от ангх
    .Намира се в Центъра на София,може да се огледа по всяко време. ЦЕНАТА ЩЕ Е АТРАКТИВНА-СВОБОДНО ДОГОВАРЯНЕ!!!800лв.
    Този цитат е от твоя обява и тук се изясниха много неща,ти живееш в Центъра на София с главно Ц

    Беше ми любопитно,с кои коментари си извади изводи,за техническата ми мисъл,но сигурно сега ти е трудно да го измислиш

    И след като според теб,кармата ми е виновна,мога да ти кажа,че могат да ти помогнат само на едно място и то е здравно заведение на 4-километър.
    Искрено ти желая бързо оздравяване!

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    8
    #9

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    По-добре късно, отколкото никога...
    Приятелю, запознай се с правилата на форума и ги спазвай!
    Обиждането на събеседниците ти със селяни е неприемливо в този форум.
    Неаргументираното ти участие в темата също е силно дразнещо.

    Макар и с голямо закъснение - получаваш 5-дневен бан за обида към съфорумец!

    Крис

  12. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #10

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Ма какво ти е виновен човека че сте го замотали се чудя? Как веднага го свърза с провинцията? Да не си психолог или гадател? Сори ама не разбирам реакцията ти? Аз като търговец бих се извинил на клиента, факт е че понякога има независещи от никого причини.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #11

    Re:София Аудио Център-чакате си и това е!

    Цитат Първоначално публикувано от ангх
    Кристияне,Няма абсолютно нищо за обосноваване и обясняване и т.н.Ти за мен си просто един досаден мрънкалник най-вероятно от провинцията-отскоро живеещ в Столицата,и си изтъкан от комплекси които по някакъв елементарен начин се опитваш да избиеш чрез анонимността си във форумите . На живо,в Реалния Живот такива хора като теб са противо-диаметрално различни и тотално безинтересни от моя гледна точка.Не твърдя че силата ми е в писаници и разправии по форумчетата,това не ме интересува,а също и твоето мнение по каквито и да е въпроси.Проблем между нас няма-ние просто няма какво да делим.Отново ти желая всичко най-добро!
    Ами като даваш оценка за някой,е нормално да се обосновеш,поне нормалните хора правят така.Ами да от Пловдив съм родом,не може всички да сме от "Ц"ентъра на София,но живея тук от 10г.А комплекси,явно имаш доста ти,щом си мислиш,че като си от София,си нещо повече от другите.Няма интелигентен човек,който може да си позволи да се изкаже така!А не разбирам,защо да съм мрънкалник,след като всеки нормален човек,като му казват три седмици подред,другата е тук,ще се издразни а и аз го написах,за да знаят и други колеги,че може да им се случи същото.
    Ами моя ник е името ми,което между другото е КристиАн,не Кристиян или Кристияне.А твоя изобщо не е анонимен
    И накря,защо изобщо пишеш в темата ми,след като не ти се занимава?Или за плюенето ти се занимава,но за друго,не!

    Между другото,ако трябва да синтезирам първият ти пост,според теб излиза че:
    Ако някой,който нищо не разбира от техника,си купи колони от САЦ ,няма право да се оплаква,ако са некоректни към него.

    Колега,ти наистина имаш проблем!
    И за мен темата приключи,човек който си позволява изказвания,като твоите,винаги ще си живее в заблуда.
    Успех колега

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  2. Отговори: 0
    Последно: 06-07-09, 05:34
  3. Хакнаха Министерството на земеделието
    От wiseacre във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 02-09-07, 18:26
  4. Връзка между цифров фотоапарат и флаш усm
    От stancho_75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 07-04-07, 21:52
  5. Разминават ми се субтитрите. С какво да ги 
    От Muko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-07, 18:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе