Резултати от 1 до 11 от общо 11

Съвет за LCD монитор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #1

    Съвет за LCD монитор

    Реших да си купя LCD монитор за компютъра у дома. Някой би ли ми препоръчал някакъв читав модел за около 300-330 лв? Компютъра ползвам основно за интернет и безобидни домашни приложения; играя рядко, основно HOMM4 и дота.
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    43
    #2

    Re: Съвет за LCD монитор

    някой от моделите на филипс

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #3

    Re: Съвет за LCD монитор

    Нещо по-конкретно? Или всеки филипс в тоя диапазон е Ок?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    43
    #4

    Re: Съвет за LCD монитор

    според мен S и V сериите

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: Съвет за LCD монитор

    Погледни темата за LCD монитори в hardwarebg.com. Вярно, че там се обсъждат предимно монитори с хубави матрици за цени над 500лв, но може да има и нещо за теб.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #6

    Re: Съвет за LCD монитор

    Попрочетох доста там. Обсъждат се по-лъвските монитори. И оставам с впечатление, че за 300 лв. каквото и да взема, няма да сгреша, щото всичко е на едно ниво, а именно - ниско

  8.  
     
  9. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #7

    Re: Съвет за LCD монитор

    Абе има ниско, има и много по-ниско Вкъщи имам Benq FP71G (200$ в мост), който въпреки че горя два пъти за 1 година, определено е класи над служебния боклук с марка Samsung по отношение на контраст и реалистичност на цветовете. Според мен обърни внимание на гаранцията - дали при изгорели пиксели ще ти сменят монитора или не и гледай вече на око за образа.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #8

    Re: Съвет за LCD монитор

    Ок, нека тогава някой, който е купувал нещо подобно, да се обади. Съмнявам се, че всички във форума са с lcd за по 500-600 лв...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #9

    Re: Съвет за LCD монитор

    [size=10pt]Свърши се. Ходих, огледах им показателите, преброих си парите и включих няколко монитора към един комп, за да сравня картината. Най-добре изглеждаше един Филипс, но от съвсем друг клас, на няколко стотарки пред мен. След това с много добро изпълнение беше един Asus, после един Benq. И накрая някакво ХансДжи (или нещо подобно), което издишаше отвсякъде - нито черното му черно, нито цветовете - цветове.

    Аз си взех това - Asus VB171D. Гледах филм, цъкнах малко дота, натрясках десетки wallpaper-и с различен контраст, яркост и оцветеност - засега всичко е Ок. Дано да е така и занапред.
    [/size]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #10

    Re: Съвет за LCD монитор

    Цитат Първоначално публикувано от metesator
    [size=10pt]Свърши се. Ходих, огледах им показателите, преброих си парите и включих няколко монитора към един комп, за да сравня картината. Най-добре изглеждаше един Филипс, но от съвсем друг клас, на няколко стотарки пред мен. След това с много добро изпълнение беше един Asus, после един Benq. И накрая някакво ХансДжи (или нещо подобно), което издишаше отвсякъде - нито черното му черно, нито цветовете - цветове.

    Аз си взех това - Asus VB171D. Гледах филм, цъкнах малко дота, натрясках десетки wallpaper-и с различен контраст, яркост и оцветеност - засега всичко е Ок. Дано да е така и занапред.
    [/size]
    Каква пара е? Asus VW 191S e само 130 Евро. Вече 3- 4 месеца се експлоатира. и е с 3 годишна гаранция

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #11

    Re: Съвет за LCD монитор

    Моя го взех 310 лв. Засега съм много доволен (да не ми минава котка път) - хубав контраст, зверска яркост (намалям, щото иначе боде), гледам филми и играя без проблем. Не знам дали си заслужава за тая цена, но иначе - да, доволен съм. Засега

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за 22 инчов монитор
    От hristobotev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-15, 21:19
  2. Съвет за монитор
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-10-08, 11:53
  3. съвет за LCD монитор - по-тънко
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 09-06-07, 22:40
  4. Съвет за LCD TFT монитор
    От wheeler във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-06, 22:53
  5. съвет за монитор
    От MAKAPOB във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-12-03, 00:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе