Резултати от 1 до 6 от общо 6

HELP :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    HELP :(

    Imam problemi s moiata zapiswa4ka yamaha 2100 16x10x40 .Po edno vreme trugna da pravi stranni raboti bulgarski disc optical storage go burnva pi6e 4e vsi4ko e ok a na disca niama nisto .Osven tova po4ti na vseki disc koga po4ne da go pravi na 16 mu smenia skorosta pi6e 4e e zaradi disca suobstenieto e "write speed changed due to media" Ot kakvo e tova da ne bi da se e zamrusila glavata ili e izgorialo nesto?Ina4e discovete TDK si gi prai kakto triabva na 16 ta .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #2

    HELP :(

    Ако е от лазера няма да пище никакви дискове. Някой записвачки не понасят определени марки дискове. Пробвай с чешките!




  4. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #3

    HELP :(

    С каква програма пишеш дисковете?

    Първо провери дали Windows разпознава точния модел на записвачката. Ако да, купи няколко маркови CDта, които със сигурност са предвидени за 16x и ако и тогава ти свали скоростта - потърси специалист в някой сервиз.



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    domin@dir.bg

    ICQ#109217561

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #4

    HELP :(

    Zna4i naposleduk dosta 4esto svalia skorosta sus svis4ki programi na discove supergreen i basf na TDK si gi pi6e na 16 ta kakto triabva a mnogo mi e interesno kak stava6e onia nomer deto zapisva nesto pi6e 4e e kakto tribva vsi4ko e ok a na disca niama nisto .Razpoznava si vsi4ko kakto triabva daje v4era misleh da smemniam driverite ama ne mojah da nameria.Sega ste probvam s niakolko vida discove.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #5

    HELP :(

    Сигурен ли си, че не си пуснал "test" опцията на програмата, защото, ще си въртиш CDта колкото си искаш без да записваш нищо.

    А за падането на скоростта - най-вероятно е от самите дискове. Програмите сами си преценяват на каква скорост макс. да пишат за всяко CD.



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    domin@dir.bg

    ICQ#109217561

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    HELP :(

    Be test opciata ne sum ia pusnal samo optical storage mi prai taka .A mi e mnogo intresno kak moje s 5 razli4ni cd ta feto pi6e 4e moje da se burnvat na 16 4e i neroto kato naprai proverka pi6e 4e moje i vsi4kite da mogat samo na 8x nesto ne e nared dadoh ia sia da ia proveriat da vidim ko 6a stane ne viarvaim da e ot sotware probvah s 3 programi .Da ne sum pipal nikvi nastoiki ot windows ibah ia v zapiswa4kata .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе