Резултати от 1 до 3 от общо 3

На кои крачета.......?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #1

    На кои крачета.......?

    На кои крачета се даваше на късо на захранването за да проверя дали е изгоряло?
    помня че беше на 3--то и 4-то ама хи4 не съм сигорен и ме е страх да не збъркам и да не ми гръмне в ръцете

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    117
    #2

    Re: На кои крачета.......?

    Зелено и черно.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #3

    Re: На кои крачета.......?

    Ама захранването на кое, ве пич - на бойлера или на GSM-а. Или на трафопоста високото напрежение.
    Има вероятност като дадеш на късо да разбереш че не е било изгоряло преди да си дал на късо. Понеже ако няма защита изгаря от късото. Ако искаш да го разбереш захранването трябва да го измериш със волтметър под товар. Освен това трябва да знаеш колко напрежение трябва да има под товар, и да провериш дали е толкова.
    А, и гледай да не те перне тока. Дори и да си мислиш че си приятел със него .

    /Само ти не си разбрал още, че в раздел "Хардуер", бойлери, gsm-и и трафопостове не се обсъждат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам крачета за телевизор
    От masterlee във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-15, 18:25
  2. Отговори: 0
    Последно: 01-07-13, 11:41
  3. Може ли хладилник да бъде поставен без крачета?
    От irenaiva във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-08-10, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе