Резултати от 1 до 4 от общо 4

Избор на JOYSTICK

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    25
    #1

    Избор на JOYSTICK

    Кой от тези ДЖОЙСТИЦИ си заслужава да се вземе (е да не е над 100 лева)

    http://www.plesio.bg/catalog.php?sec...d=1279&order=2

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #2

    Re: Избор на JOYSTICK

    Под 100 лева на първо място Сайбърг ево форс от Сайтек. По средата са Лоджитеците, ергономични са, но страдат от потенциометри(максимум три месеца при средно час и половина нальот дневно(с изключение на Уингмана, той е с форс фийдбек). Останалите или не си струват, или са безбожно скъпи. Със съжаление ще споделя че Сайтек Х-45 (новия Х-52 е с магнитни датчици, но не и тротъл контрола:-( )издържа в ръцете ми само два месеца, въпреки че струва тройно по скъпо от по късно закупените Сайборг и Лоджитех... За Афтъбърнър съм чувал добри отзиви но има оплаквания за треперене, дори новозакупен и за бързо износване на механиката.Лично не съм ползвал такъв.

  4. Member Аватара на sad sack
    Тук е от
    Apr 2008
    Живее в
    Earth, Solar System, Milky Way, Laniakea
    Мнения
    409
    #3

    Re: Избор на JOYSTICK

    @Popkaro
    Какъв джойстик препоръчваш ти.Аз не се ограничавам до 100 лева,но този THRUSTMASTER HOTAS Cougar никога няма да го купя.Той чупи и моят бюджет.
    До сега летях с Saitek Cyborg Evo Wireless,но и той взе да управлява самолета както си иска.
    Благодаря.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    Re: Избор на JOYSTICK

    Препоръчвам Сайбърг Ево Форс или Уингман Форс на Лоджитех. Сайтек ЕВО и Сайтек ЕВО Вайърлес са конвенционални джойстици(т.е. с потенциометри), докато ЕВО Форс е с електромотори заради Форс фийдбек функцията(предполагам знаеш за какво иде реч, вибрации като те уцелят, флатер, затрудняване при придвижване с претоварване по Г и т.н.).За Кугара си прав, много е ергономичен а и джоя му е копие на този на Ф-16. Познай обаче... и той е с потенциометри. Виждал съм из нета, главно по Руски сайтове доработки на такъв с магнитни датчици. Можеш да си ги купиш готови, направо влизат на мястото на потенциометрите, но са налични само на руския пазар. Остава въпроса струва ли си да дадеш една камара пари за нещо, което после трябва да доработваш и да наливаш още пари в него?!?!?!?!?
    Освен това преобладава мнението че Тротъл контрола на Сайтек Х-45 е най добър(превъзхожда Кугара и дори Х-52). Професионалните блядски геймъри летят със Сайбърг ево на УСБ порта и Тротъл контрол от Х-45 на Гейм порта. Аз лично не съм пробвал този вариант, защото моя потенциометър издъхна и не успях да намеря заместител. Ако не ти се дават пари за Сайбърг Ево Форс, остава варианта да търсиш потенциометри за замяна или да си купуваш Джой всеки един два месеца... Тъжно нали? Ако се интересуваш от доработки, мога да ти потърся(а и ти сам можеш) някой друг линк от руските сайтове.
    Надявам се поста ми да ти е от полза.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. CPU E2160, HDD 640gb, FAN AK-965 и joystick PS2 реплика
    От moonwind във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 22-11-12, 22:27
  3. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  4. Joystick!?
    От Dr. Hannibal Lecter във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 01-09-02, 01:22
  5. Otkyde da si kupq MS FF 2 Joystick?
    От Shader във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-08-02, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе