Резултати от 1 до 3 от общо 3

Евтин LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    64
    #1

    Евтин LCD

    Използвах за няколко дена един LCD монитор и страшно се навих да си купя. Малко ми мина като прегледах ценовите листи. Въпросът ми е може ли да се намери нещо за под $300, има ли такива монитори втора употреба?







    Редактирано от - mitkom на 02/09/2002 16:34:04

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    22
    #2

    Евтин LCD

    За под 300 долара - само на старо, може би. И той няма да е толкова хубав като новите модели. Ако събереш още пари за нов монитор, според мен е най-добре да се вземе от Техно Маркет (KK Electronics - http://www.kkelectronics.com). Моят Самсунг 181Т го поръчах от КК Electronics на 13-ти Август и на 14-ти го взех от склада им в Бургас. Бях изненадан от цената - 1837лв с ДДСЕ, което беше с около 300лв по-малко от колкото очаквах да платя. На същия ден били паднали цените на всички монитори. Някои компютърни фирми все още го продават за около $900, което с ДДСЕ отива около 2150лв. Плюс това, от KK бяха така любезни да го тестват предварително при тях в София и да пратят в Бургас монитор без дефектни пиксели. Иначе за марката, много се двоумях между този Самсунг и Сони SDM-M81, но след доста прочетени ревюта и мнения на потребители, ми стана ясно че 181Т пределено е по-добрият монитор. От 15-инчовите - Самсунг 151P е много добър избор, ако можеш да събереш още около 220 долара. Аз вероятно ще взема един такъв за подарък.




  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Евтин LCD

    хехехе алекс твоя монитор не е хубав аз ще си взема 23" TFT наскоро изляоха )

    маитап ве човека пита за евтин монитор, сигурно най-евтиния който мойе да намери щото сигурно пари няма той кой ли има достатъчно ама това е друг вапрос иначе mitcon то стари такива монитори няма или не се намират, естествено говорим за TFT с активна матрица




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. евтин 4K телевизор???
    От Todor Radkov във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 09-12-14, 15:25
  2. Евтин 39-42 инчов телевизор
    От aleksa във форум Телевизори
    Отговори: 35
    Последно: 22-01-14, 22:45
  3. Евтин плейър
    От Stepenwolf във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 30-12-12, 22:36
  4. евтин рутер
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 25-01-12, 13:15
  5. Евтин RAID
    От Ghost във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 04-01-05, 02:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе