Резултати от 1 до 5 от общо 5

WI FI рутерче ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    52
    #1

    WI FI рутерче ?

    Здравейте.
    ако може да ми препоръчате марка и моделче на WI FI рутерче.
    Ако някой има опит с различни марки и модели , моля да сподели smile.gif

  2.  
     
  3. ajt
    ajt е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    41
    #2

    Re: WI FI рутерче ?

    Ползвам Linksys WRT54GL и съм страшно доволен. Цената му е около 100-120 лв , но си заслужава парите.
    Преди това имах Edimax BR-6204WG който е около 60 лв ,добра машинка.Никакви проблеми с нея , ако нямаш много пари е идеален вариант. Buffalo също не са лоши.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    36
    #3

    Re: WI FI рутерче ?

    Само Linksys, имам два такива и всичко е ОК, ползвал съм Canyon и Netgear, и с тях не съм имал проблеми.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: WI FI рутерче ?

    Не знам дали си въобразявам , обаче от WRT54G ме болеше глава след 15-20 минути стоене около него. За това си ползвам един стар Netgear.

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Re: WI FI рутерче ?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Не знам дали си въобразявам , обаче от WRT54G ме болеше глава след 15-20 минути стоене около него. За това си ползвам един стар Netgear.
    не че няма логика да те боли глава, ама предавателя му по подразбиране е 28mW, а на GSM-aти е 800. Но всичко е възможно, лично аз съм се сблъсквал с един WRT54G, който според клиентите е калпав, понеже им прави някакви проблеми, може и да е така, аз не съм сигурен, че проблема е в рутера.
    В на съм с WRT54GL, намалил съм малко мощността, и съм доволен, никакви проблеми. Като цяло само един Roline ми е правил проблеми, но там бяха малко странни и не ги мисля тях.
    от Edimax-а също съм с добри в впечатления, бил с по-малък буфер от Linksys, тя и цената му е на половина. Но за 5-10 мисля, че няма да имаш ядове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе