Резултати от 1 до 7 от общо 7

Lap top bez CD...???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #1

    Lap top bez CD...???

    Zdraveite problema e che imam edin mnogo star lap top koito e bez CD.Lap top-a e ot sorta Pentuim/Pentuim Pro s 16MB pamet i t.n.Ta se cuda dali ako otida v niakoi serviz shte mogat da mi slogat CD-ROM?




  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Lap top bez CD...???

    Едва ли ще могат да ти сложат CD в лаптопа. По скоро някакъв външен ще ти трябва




  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Lap top bez CD...???

    Някои лаптопи които нямат CD-та може да им се сложи на мястото на флопито (има място) но са невероятно скъпи. Най дабре е да му сложиш една лан карта ако няма и да използваш CD-то oт другия ти компютър.



    http://julmin.hit.bg

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    Lap top bez CD...???

    Да ,освен горните предложения се сещам 4е има едни цд та които са по сериен ли беше или по паралелен порт.(Може и външно скъзи ако имаш такъв порт...)Трудно се намират но ги има.Мисля 4е ако върти6 поялника и сам ще можеш да си приспособи6 иде

    цд за тая цел.Ще поровя и ще ти обадя.



    Alter schutzt vor Torheit nicht

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    Lap top bez CD...???

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Някои лаптопи които нямат CD-та може да им се сложи на мястото на флопито (има място) но са невероятно скъпи. Най дабре е да му сложиш една лан карта ако няма и да използваш CD-то oт другия ти компютър.



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>







    Ima go i tozi variant ama ne znam kak da polzvam CD-to prez DOS.CD-to shte mi triabva strashno malko ama ne znam kak da kaca Linux-a...ako imate idei kazvaite.




  7. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #6

    Lap top bez CD...???

    Ами инсталирай линукса през FTP или през NFS.



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #7

    Lap top bez CD...???

    Nese habete!Harda na vuprosnia lap top e 120MB....no comment...!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе