Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с флаш памет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    3
    #1

    Проблем с флаш памет

    Поставям флашката във всеки от USB портовете, но не се отваря в My Computer както и в падащия прозорец в опциятя Send To. В Deviced Manager/Universal Serial Bus controlers всички USB Root Hub working properly. Къде е проблема?
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #2

    Re:Проблем с флаш памет

    Пробвай на друг компютър, може флаша да е изгърмял

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    3
    #3

    Re:Проблем с флаш памет

    Три памети имам - 2,4,8 Gb - работят на други РС в офиса, но на един не се четат никъде , за да мога да ги отворя - има само звуков сигнал.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #4

    Re:Проблем с флаш памет

    Напоследък и аз си имах разни проблеми със флашките.
    Купих си един външен USB твърд диск. И вземах че му инсталирах драйверите и всичко което му дойде със CD-то.
    Обаче започна да пречи на флашките. Като бодна флашката и не иска да я чете.
    Мацна се на компютъра някаква резидентна програма за твърдия диск и блокира USB портовете само за себе си.
    Като искам да сложа флашка трябва ръчно да разкарам тая програма за да ми се чете флашката.

    На работата сложихме един много умен принтер - печата CD-та, има reader за флашки, USB вход, IRDA и някакви други глезотии. Та за тоя принтер също сложихме драйверите и пак така блокира USB-портовете на компютъра.
    Трябва да изключа принтера за да работя със флашката на компютъра.

    И още един проблем.
    Имам друга флашка която е на USB reader. Флашката - 2 GB.
    Обаче се разправям със един служебен компютър който е на Win2000. Флашката си работеше до момента в който се
    напълни на 1 GB. След това започна да се замотава - Win я губи и казва че няма флашка. И прекъсва копирането.
    Омаза ми данните на флашката. Сега си ближа раните.

    А пък твоята флашка както казва MetalMilitia пробвай я на друг компютър.
    Също може да си огледаш какво имаш инсталирано на компютъра си - да не би да пречи някоя друга програма.



  6. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #5

    Re:Проблем с флаш памет

    Имал съм проблеми с USB-тат и са се решавали само с преинсталация. Windows се омазва и не разпознава правилно устройствата. В днешно време има памети, принтери, камери, фотоапарати и др. и всички се вкл. в USB-то. Използвайте опция за безопасно премахване на хардуер, когато разкачате USB устройство!

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    3
    #6

    Re:Проблем с флаш памет

    [quote=peterstamov ]
    Имал съм проблеми с USB-тат и са се решавали само с преинсталация. Windows се омазва и не разпознава правилно устройствата. В днешно време има памети, принтери, камери, фотоапарати и др. и всички се вкл. в USB-то. Използвайте опция за безопасно премахване на хардуер, когато разкачате USB устройство!
    [/quot
    Цитат Първоначално публикувано от peterstamov
    Имал съм проблеми с USB-тат и са се решавали само с преинсталация. Windows се омазва и не разпознава правилно устройствата. В днешно време има памети, принтери, камери, фотоапарати и др. и всички се вкл. в USB-то. Използвайте опция за безопасно премахване на хардуер, когато разкачате USB устройство!
    благодаря на всички - явно ще се преинсталира...
    e]

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с флаш памет
    От bilian във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-11, 16:41
  2. Имам проблем с флаш памет
    От Caesar във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 21-01-09, 22:51
  3. Проблем с dvd ELITE pv-400USBL и флаш памет
    От DEF във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 22-09-07, 09:37
  4. Проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 28-01-06, 19:09
  5. Много много странен проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-05, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе