Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    107
    #1

    Помощ

    Здравейте извинявам се от сега за начина по който съм разказал за проблема ми и моля без критики. Благодаря ,че ще трябва да изтърпите подобно нещо. Към проблема до сега никога не съм брал такива ядове с амд-то и ммМММммуууууу излъгах се да мина на интел... по смачкана работа не ми е било... рестартира ми се компаа когато си искаа едвам зацепваа трябва 2,3,4,5 пъти да се опита да влезне в windows-a и чак тогава... 1-та рам съм я махнал... защото с 2-те рам ли съм край трагедия... пък да н е говориме ,че всикчко е под дефоулт... и когато пусна биоса ми пише някакви напрежения на процесора и някви неща... когато рестна биоса пали от първия път windowsa при 2-рото пускане пак се започва с тия шашми
    дъно: EP43-ds3L
    процесор: dual core 7400 - 2.8 mhz
    рам: A-data extreme edition ddr2 1066+ cl 5-5-5--15 2t voltage 2.1 - 2.3V
    захранване 400 ватово фортрон
    видео радеон 4850/512...
    така преди бях писал за да клокна видето едно друго сложих едни радиаторчета на рамата
    случваше ми се и видето да зацепи ли нямам идея всичко става зелено и край трябва му рестарт... нали нямам проблеми с него като чели боже аз съм тръгнал да клоквам а нещо куца ...
    widnowsa е сталян от нет-а ето тоя https://forum.setcombg.com/********************/details.php?id=195913&hit=1 ... не знам вие с какви сте ,ноо не знам какво да правя опитах да тествам рам-та да видя за някакви грешки до колкото тествах с разни програмки и приме 95 не намери проблем
    Въпроса ми е какво да правя ?
    1. ваирант да го хвърля където човек не минава
    2. да видиме да направиме нещо по въпроса
    да ми кажете някакви програми с които да тества за да се открие проблема и съответно как се работи с програмите ако са нужни
    възможно ли е захранването да се дъни ?
    да продавам препродавам нещо да направя...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Помощ

    Е ти ме разби псуваш по интел, а те са ти най-малко виновни в случая. Основно трябва да настроиш паметта да работи на 1066МХз, че иначе тези ядове няма да спрат. Може да пробваш с нормална 800Мхз памет и да забравиш тези проблеми. И друго минал си на интел - евала, ама ако кажеш кой те би по ръцете да си купиш гигабайт.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Помощ

    glarus, какъв е този негативизъм относно гигабайт?

    аз не бих се изказал толкова крайно, още повече, че проблемът на lorams изобщо не е свързан с дъното. саморестартирането и трудното тръгване са по-скоро индикация за захранване и памет, както и прегряване някъде, а не за дъно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    107
    #4

    Re:Помощ

    ами тръгне ли 1 път windowsa... мога да изкарам 1-2 дни без да се спече нещо цъкам си игрички нещаа няма проблеми излизат ми и някакви грешки на windowsa dont send ....
    преинталирах windowsa да видя дане е заради него.. но уви вярно малко по- добре от преди това ,но пак същото все си мисля ,че е рам памета ,но уж тествах... защото цъкам warcraft 3 там ми даваше някви грешки с меморитоо които спряха

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе