Резултати от 1 до 13 от общо 13

Изчезна ми папка '' temp''

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #1

    Изчезна ми папка '' temp''

    Здравейте. Имам проблем с компютъра ми - изчезна папка temp и всичките системни файлове. C:\Documents and Settings\Administrator няма папка темп и от там local settings също ги няма. Влезнах в опциите на папката и зададох да показва '' скрити файлове и папки'' но нищо не стана. Пробвах с търсачка излиза ми папка темп но в нея няма нищо. После по един начин стигнах до тепм намерих я но вътре имаше някакви странни фаилове а аз търся торент файловете които по принцип там ги слага компа . Някакви идеи ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    C:\Documents and Settings\"user accaunt"\Application Data\uTorrent

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Цитат Първоначално публикувано от titan_83
    Здравейте. Имам проблем с компютъра ми - изчезна папка temp и всичките системни файлове. C:\Documents and Settings\Administrator няма папка темп и от там local settings също ги няма. Влезнах в опциите на папката и зададох да показва '' скрити файлове и папки'' но нищо не стана. Пробвах с търсачка излиза ми папка темп но в нея няма нищо. После по един начин стигнах до тепм намерих я но вътре имаше някакви странни фаилове а аз търся торент файловете които по принцип там ги слага компа . Някакви идеи ?
    С администраторски акаунт ли ги търсиш?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #4

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Да http://img215.imageshack.us/img215/6042/43999166.png Ето един screenshot да видите какво имам

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    абе имаше един софт, които при инсталирането му правеше така - криеше дадени папки, плюс папката на Windows, точно под XP.
    Ровя си в главата, да го намеря, ама не мога да се сетя. Да си инсталирал някоя програма, в последно време?

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #6

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Да не би да си забранил показването на скрити файлове?
    Пробвай това: start, run, cmd <ok> вътре пишеш mkdir %temp% и натискаш ентер. После копирай тук какво пише.

    Както ти е отворен експлорерът, натисни F4 и напиши %temp% и натисни ентер и кажи дали влиза в темпа или дава грешка.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #7

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Цитат Първоначално публикувано от NO CARRIER
    Да не би да си забранил показването на скрити файлове?
    Пробвай това: start, run, cmd <ok> вътре пишеш mkdir %temp% и натискаш ентер. После копирай тук какво пише.

    Това къде да го напиша? Разрешил съм показването на скрити файлове и папки обаче като влезна да видя дали е запаметено се едно нищо не съм правил ?!?. Скоро не съм инсталирал програма

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #8

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Ето резултата- http://img694.imageshack.us/img694/9324/23657342.png Папка темп се отвори и вътре в нея няма и помен от торент файловете с изключение на 2 който въобще не знам какви са. Интересно защо като цъкна да върне предишна папка тоест отива в local settings и после още веднъж - отивам на изходно положение на скрийншота който ви показах и на него няма local settings ? Нещо се получава ''тука има тука нема''

  11. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #9

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    добре, я отвори regedit и после дай на HKEY_CURRENT_USER\Environment, от дясно виж на TEMPS, данните правилни ли са, както - %USERPROFILE%\AppData\Local\Temp.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #10

    Re:Изчезна ми папка '' temp''


  13. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #11

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Значи не е лошо профилактично да си сканираш компютъра за вируси и харддиска за лоши сектори.

    За торент програма какво ползваш? uTorrent или Flashget, че виждам на второто икона на десктопа.

    Ако е uTorrent виж съвета на Mr.TECHNO. Или както по-горе отвори темп папката, само че пишеш %appdata%\uTorrent

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #12

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Файловете ми трябват за програмата ''tracker pro''. Koмпа е сканирван няма вируси , лоши сектори няма , дефрагментиран ...... нз той е нов на половин година е не вярвам да е технически проблема. Сигурно windowsa нещо се прави на интересен.

    П.п Има ли връзка това ,че от време на време забива. Мишката се движи и нищо повече. Трябва да го рестартирам от копчето защото няма друг начин

    Проблема още не е решен

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #13

    Re:Изчезна ми папка '' temp''

    Проблема е решен. Не бях обърнал вниамние на един бутон и... воаала стана. Мерси на отзовалите се

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Temp - файл на Интернет експлорер 8.0
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-09, 14:53
  2. Отговори: 8
    Последно: 18-03-05, 18:29
  3. Temp=?
    От kaliandar във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 24-04-04, 23:45
  4. P 3 temp vapros ?
    От ap_pz във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 25-09-02, 21:32
  5. Temp na pametta
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 02-07-02, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе