Резултати от 1 до 7 от общо 7

P 3 temp vapros ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    68
    #1

    P 3 temp vapros ?

    Hi..

    Niakoi Moje li da mi kaje kolko e normalnata temp za edin P3 na 1Gh

    naprimer stoto moia bios mi pokazva 45 grad. i mi se struva malko mnojko......




  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    P 3 temp vapros ?

    Нормално е бе. Не са шашкай.



    http://julmin.hit.bg

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    P 3 temp vapros ?

    abe suvsem normalno si e tui spored mene, ama kaji tui pri fullload li e ili pri idle ???



    come and get me

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    68
    #4

    P 3 temp vapros ?

    thenks...

    Taja ve4er sha spa malko po spoko...

    Ina4e kato go gledam ot biosa mi se struva 4e e normalno da e pri idle . . .




  6. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #5

    P 3 temp vapros ?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    thenks...

    Taja ve4er sha spa malko po spoko...

    Ina4e kato go gledam ot biosa mi se struva 4e e normalno da e pri idle . . .



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Не мисля така, на много места съм виждал в Biosa Темп. да надвишава тази при Idle в Вин. Това може би се дължи на някакви програмни средства, които привеждат изходите на процесора в състояние на висок импеданс докато той не се употребява. Темп. от 50 градуса при пълно натоварване е напълно нормална за този процесор.




  7. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #6

    P 3 temp vapros ?

    ..програмни са (HLT инструкция) и няма кой да се занимава с нея докато си конфигурирате PCто. Няма такова нещо и в Win9x - да не говорим за някакъв BIOS, който е кбайти. В по-новите Windwos-и това става май само на ACPI PC.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #7

    P 3 temp vapros ?

    Ако датчика мери вярно, температурата ти е нормална. Аз имам P3/1000EB и при Default VCore и честота в BIOS показва около 40С. Платката ми не поддържа вътрешния термодиод, така че ядрото е около 10С по-високо. Под Win2000/XP обаче Idle температурата спада на 30-32С по причините, описани по-горе. Чипа при мен работи на 1200MHz при 1.85V VCore, тогава температурата на радиатора при максимално натоварване не надвишава 55С (~65С ядро). Не съм имал проблеми със стабилността на машината. Охладителя е Low-Profile с много тих вентилатор, в моя случай предпочитам да е така, отколкото да сваля с 10С температурата и да увелича шума 2 пъти.



    http://www3.sympatico.ca/dobrolevski/computer/



    Edited by - Valeri на 25/09/2002 21:36:46

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Temp - файл на Интернет експлорер 8.0
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-09, 14:53
  2. Изчезна ми папка '' temp''
    От titan_83 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 08-12-09, 21:08
  3. Temp=?
    От kaliandar във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 24-04-04, 23:45
  4. Моля, дайте мнение за CPU Temp.
    От Geko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 03-12-03, 17:59
  5. Temp na pametta
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 02-07-02, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе