Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Ключодържатели

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #16

    Ключодържатели

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Ghost


    Рекордът, за който знам е 3 бр. AthlonXP за 1 ден.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Хайде сега... и очакваш да ти повярваме ?!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #17

    Ключодържатели

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Ghost


    Рекордът, за който знам е 3 бр. AthlonXP за 1 ден.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    E това вече е <Аз съм от кръжока "Пречат ми ръцете">

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    възможно е и да е от кръжока <Сбърках волтажа>...

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #18

    Ключодържатели

    абе то Athlon-а без радиатор не работи, ама някои го разбират след около 3 опита )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе