Резултати от 1 до 9 от общо 9

проблем с hdd

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1
    #1

    проблем с hdd

    Имам проблем със seagate barracuda 500 GB.Нито един компютър не го разпознава.В една фирма ми казаха,че в България не може да се спаси информацията.Възможно ли е това?HDD-a е вътрешен,не е удрян,изпускан и тн.Ако някой знае как или къде може да бъде възтановена информацията да каже .Благодаря предварително!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re:проблем с hdd

    Сигурно му е изгоряла електрониката, ,моля поствай точният модел на харда нещо като (ST3500630AS) също Rev. #, made in, serial #, ще ги намериш върху диска на етикета...

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #3

    Re:проблем с hdd

    Цитат Първоначално публикувано от christina
    Имам проблем със seagate barracuda 500 GB.Нито един компютър не го разпознава.В една фирма ми казаха,че в България не може да се спаси информацията.Възможно ли е това?HDD-a е вътрешен,не е удрян,изпускан и тн.Ако някой знае как или къде може да бъде възтановена информацията да каже .Благодаря предварително!!
    http://www.itemav.com/

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:проблем с hdd

    Чак пък да не може да се спаси в БГ... Някои неща, специалистите от Seagate "ги научиха", след като Руски и БГ специалисти започната да си играят с TTL команди към дисковете им

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #5

    Re:проблем с hdd

    Какви са тези TTL команди?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re:проблем с hdd

    по добре да не знаеш
    Харда ти може да се спаси.
    Проблема е във firmware и се оправя лесно и тук
    потърси @samo от този форум , в София е , или мен ако си от Варна.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #7

    Re:проблем с hdd

    Харда не е мой Просто ми стана интересно, понеже аз знам за едни други TTL при мрежите, та ми стана интересно дали е съвпадение или нещо друго.

  10. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #8

    Re:проблем с hdd

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    по добре да не знаеш
    Това "по добре да не знаеш" не звучи добре като за форум, ... пък било то и позамрялия ИТ-раздел на Сетком
    И тъй като предполагам, че и други тук са почитатели на "по-добре ДА знаеш", ето един линк, на което попаднах след кратко търсене с 10100
    http://www.msfn.org/board/topic/1288...e-720011-hdds/

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re:проблем с hdd

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    Това "по добре да не знаеш" не звучи добре като за форум, ... пък било то и позамрялия ИТ-раздел на Сетком
    И тъй като предполагам, че и други тук са почитатели на "по-добре ДА знаеш", ето един линк, на което попаднах след кратко търсене с 10100
    http://www.msfn.org/board/topic/1288...e-720011-hdds/
    ако иска да си спаси инфото по-добре да не го бара повече , защото с това може да го доутрепе тотално.
    който иска да знае - сам намира отговора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе