Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

PC за 800 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #31

    Re:PC за 800 лв.

    InternetZombie - следващия пост на латиница ще доведе до наказание.
    Проблемите ти с операционната ти система не са основание за нарушаване на правилата на форума.
    Беше ти даден гратисен период, на всеки може да се случи, но ти продължаваш с латиницата...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #32

    Re:PC за 800 лв.

    Krisko stiga ve, chovek...za kakvo nakazanie govorish?!
    Az kvo da napravia sega, kato ne mi stigat parite...prez tova vreme kato imam vaprosi da ne pitam li?!
    Pisha na latinica v moiyata tema, ne sam plaznal da pisha na latinica po drugi temi!
    Kakvo da napravia...da ne pitam vaobshte li?!Za nakazanie razbiram da govorish pri uslovie,che imam izbor!
    Shte se nakazvame siakash sme,kato decata v detskata gradina.Blagodaria na FearMe i fXOrange, za prioyavenoto razbirane i za pomoshta!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    65
    #33

    Re:PC за 800 лв.

    Ей пич стига си писал на шлиоковица! Не че нещо ама все пак това си е БГ ФОРУМ и малко се съобразявай!Нищо лично ама все пак!

  5. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #34

    Re:PC за 800 лв.

    InternetZombie - 5 дни почивка за системно нарушаване на правилата.
    4 дни са предостатъчни за всеки за да си стегне компютъра и да си инсталира кирилица... Видях, че си започнал на 27.09 - до днес са си 4 дни.
    Темата засега няма да я затварям, доброто възпитание /ако има такова в InternetZombie/ би предположило след изтичане на наказанието, който е ошльокал мненията си да си ги редактира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе