Резултати от 1 до 4 от общо 4

promiana na mnojitel

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    43
    #1

    promiana na mnojitel

    Imam edna stara maschina tuk Duron 750, GigaByte 7ZMMC, i iskam mako da ia izcedia. Vdignah FSB do 113Mhz i e stabilna. Iskam obache da otklucha mnojitelia i da go vdigna malko. Problema e che biosa mi niama opcia za promiana na mnojitelia i se chudia dali niama niakoia programa koiato da pravi tova.

    A i mojete li da mi kajete niakakav nachin da prekasna moschetata na CPU v L1 bez da go povredia.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #2

    promiana na mnojitel

    Доста е трудничко да ги прекъснеш аз с какво ли не съм опитвал - скалпел, триончета и т.н. Нищо не стана. Пробваи 133 шина на 1.85 волта моя така работи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    43
    #3

    promiana na mnojitel

    Misleh si za tova no pri 133Mhz fsb Ram-ta mi ne moje da raboti na poveche ot 100Mhz.

    Zatova iskam da uvelicha mnojitelia na 9X i da vdigna FSB na 113Mhz za da moje RAM-a da raboti na 150Mhz.

    I taka shte imam CPU-1017, Ram-150Mh koeto nadiavam se shte tovede do visoka proizvoditelnost.

    No ako niama programa koiato da smenia mnojitelia shte triabva da prekasvam moschetata a tova ne mi e iasno kak tochno shte stane(bez povredi).


  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    promiana na mnojitel

    след като няма смяна на множителя в bios-a ще се наложи не просто да свързваш, ами като едно време да ги прекъсваш и свързваш по начин, който определя съответната честота. иначе забрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. mnojitel na 1700+
    От rub във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 10-06-03, 04:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе